• Odbierz prezent
Kurs funta GBPPLN najniżej od stycznia! Dolar USDPLN nadal w trendzie bocznym. Analiza  kursów walut

Obserwując poranne kursy najpopularniejszych walut w Polsce, można dojść do interesujących wniosków. Na kursy dolara, euro, funta i franka należy patrzeć oczywiście w szerszej perspektywie, nie ograniczając się jedynie do obserwowania najbardziej aktualnych zmian. W analizie tej skupimy się też zatem na zmianach kursu funta do złotego GBPPLN na interwale D1.

Kurs dolara USDPLN

wykres kursu dolara USDPLN na interwale H4

Wykres kursu dolara USDPLN na interwale H4.

Jak można zaobserwować na załączonym wykresie, kurs dolara USDPLN kontynuuje trend boczny. W ciągu ostatnich kilku godzin wystąpiły jednakże niewielkie wzrosty. Cena wynosi obecnie około 3,756 złotego.

Kurs euro EURPLN

 wykres kursu EURPLN na interwale H4

Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale H4.

W przypadku kursu euro EURPLN mamy do czynienia z odreagowaniem po wcześniejszych spadkach. Obecna cena oscyluje w granicach około 4,255 złotego.

Kurs franka CHFPLN

wykres kursu franka CHFPLN na interwale H4

Wykres kursu franka CHFPLN na interwale H4.

Cena kursu franka CHFPLN minimalnie zniżkuje, na wykresie możemy dostrzec pewną stabilizację. Kurs franka o poranku wynosi w przybliżeniu 3,785 złotego.

Kurs funta GBPPLN

cena kursu GBPPLN na interwale D1

Wykres kursu funta GBPPLN na interwale D1.

Zdecydowaliśmy się przedstawić Państwu kurs funta GBPPLN na interwale D1, aby pokazać dobitnie znaczne spadki w ciągu ostanich miesięcy. Funt GBPLN ma obecnie najniższą cenę od stycznia - wynosi ona około 4,776 złotego.

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk