• Odbierz prezent
Kurs euro spogląda na pakiet pomocowy z UE. Sezon wyników ratunkiem czy kotwicą dla Wall Street?

Sezon wyników w USA rozpoczął się w najlepsze. Oczekiwania wykazywały na 11% spadek przychodów oraz 43% spadek zysków w ujęciu rocznym. Na razie spółki zyskiwały pozytywnie, choć oczekiwania tez były relatywnie niskie. Co z wynikami Tesli?

Zapraszamy na poranną analizę rynków z Michałem Stajniakiem, a w niej:

  • Kolejne rekordy na Wall Street - US100 na historycznych szczytach, S&P500 na moment wychodzi na tegoroczny plus. DAX najwyżej od lutego, a następnie spada.
  • Mocne dane gospodarcze z całego świataPKB w Chinach zaskakuje, sprzedaż detaliczna w USA pozytywnie. Rosnie jednak liczba bezrobotnych.
  • Pozytywne zaskoczenie sezonem wyników w USA, jednak względem danych historycznych, jest to mocny spadek.
  • Euro spogląda na pakiet pomocowy z UE
  • Czy Chiny poglążą amerykańską soję?

Sezon wyników ratunkiem czy kotwicą dla Wall Street? - 1

Oglądaj online na:

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 81% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk