• Odbierz prezent
kurs euro kurs franka kurs dolara kurs funta

Jak obecnie kształtują się kursy głównych walut w stosunku do złotego? Ile złotych zapłacimy za euro, dolara, franka i funta 1 kwietnia w południe?

 

Kurs euro wobec złotego

Główne waluty w dalszym ciągu zyskują wobec złotówki. Kurs euro do złotego (EUR/PLN) dzisiaj powędrował do góry z okolic 4,56 zł do 4,58 zł. W tym momencie za jedno euro płacimy 4,5745 zł.

Wykres kursu euro do złotego EUR/PLN

Wykres kursu euro do polskiego złotego EUR/PLN 

 

Kurs franka do złotówki

Kurs franka w stosunku do złotego (CHF/PLN) też dzisiaj pnie się w górę z okolic 4,29 zł. W godzinach południowych najwyżej dzisiaj sięgnął 4,3323 zł, a w tej chwili za jednego franka musimy zapłacić 4,3263 zł.

Wykres kursu franka do złotego

Wykres kursu franka do polskiego złotego CHF/PLN 

 

Kurs dolara w stosunku do złotego

Kurs dolara do złotego (USD/PLN) wystrzelił dzisiaj w górę o 5 groszy. Najmniej dzisiaj za jednego dolara płaciliśmy 4,13 zł, a w tym momencie kurs USD/PLN wynosi 4,1835 zł. Dzisiaj rynek oczekuje na dane z USA dotyczące zatrudnienia oraz koniunktury w przemyśle.

Wykres kursu dolara do złotego USD/PLN

Wykres kursu dolara do polskiego złotego USD/PLN 

 

Jeżeli chcesz sprawdzić, ile aktualnie złotych zapłacisz za wymianę swoich dolarów, skorzystaj z naszego kalkulatora walutowego. 

 

Kurs funta wobec złotówki

Kurs funta do złotego (GBP/PLN) też dzisiaj mocno zyskuje. Z poziomu 5,12 zł powędrował w górę w okolice 5,17 zł. W tej chwili za jednego funta płacimy 5,1715 zł.

Wykres kursu funta do złotego GBP/PLN

Wykres kursu funta do polskiego złotego GBP/PLN 

 

Notowania: EURPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURPLN/

Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk