• Odbierz prezent
Kurs euro do dolara (EUR/USD) - pozytywne zamknięcie tygodnia

Wygląda na to, iż kurs euro do dolara (EUR/USD) znalazł poziom wsparcia. Notowania zanotowały swoje minimum w dniu 1 października na poziomie 1,08785, następnie przez kolejne dwa tygodnie popyt z podażą walczył pod linią trendu spadkowego, która datuje swój początek 25 czerwca. Pod koniec zeszłego tygodnia kupujący zdobyli przewagę i w czwartek oraz piątek notowania zdołały wznieść się ponad linię trendu spadkowego.

Wykres godzinny kursu euro do dolara (EUR/USD)

Pozytywne zamknięcie tygodnia dla kursu euro do dolara (EUR/USD) - 1

Na wykresie tygodniowym, widzimy drugą z kolei zieloną świeczkę wzrostową.

Tygodniowy wykres kursu euro do dolara (EUR/USD)

Pozytywne zamknięcie tygodnia dla kursu euro do dolara (EUR/USD) - 2

Anna Dąbrowska – Head of Poland – DIF BROKER

Klauzula

Żadna z informacji zawartych w niniejszym dokumencie nie stanowi oferty zakupu lub sprzedazy instrumentu finansowego ani dokonywania jakichkolwiek inwestycji. Wszystkie wyrażone opinii mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszelkie opinie są osobiste dla autora i nie odzwierciedlają opinii DIF Broker Sociedade Financeira de Corretagem S.A. DIF Broker nie bierze pod uwage celów osobistych inwestycji ani sytuacji finansowej i nie sklada żadnych oświadczeń ani nie ponosi odpowiedzialności za dokladność lub kompletność informacji, ani za jakiekolwiek straty wynikajace z inwestycji opartych na tym artykule lub innych informacjach dostarczonych przez jakiegokolwiek pracownika DIF Broker Sociedade Financiera de Corretagem SA, strony trzeciej lub w inny sposób. Dotychczasowe rezultaty nie mogą stanowić gwarancji, przyszlych wyników.

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Anna Dąbrowska

Head of Poland w domu maklerskim DIF Broker S.A. Expert od analizy punktowo-symbolicznej, absolwentka licznych szkoleń z zakresu analizy technicznej organizowanych przez grupę NASDAQ. Preferuje inwestycje długoterminowe z wykorzystaniem instrumentów głównie z giełd amerykańskich. Abslowentka Uniwersytetu Gdańskiego z zakresu Finansów i Bankowości.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk