• Odbierz prezent
Kurs dolara (USD/PLN) pędzi do przodu. Ile złotych zapłacimy za euro, dolara, franka i funta?

Jak kształtują się kursy walut we wtorek po południu? Ile złotych zapłacimy za euro, dolara, franka i funta na rynku walutowym Forex?

 

Kurs euro do polskiego złotego (EUR/PLN)

We wtorek do południa kurs euro do złotego (EUR/PLN) zyskiwał, jednak w godzinach popołudniowych oscyluje w okolicach wczorajszego poziomu odniesienia. Najwięcej za jedno euro płacono 4,5152 zł około godziny 10, a najmniej 4,4794 zł przed godziną 16. Po godzinie 17 kurs EUR/PLN wynosi 4,4903 zł.

 Wykres kursu euro do złotego EUR/PLN

Wykres kursu euro do polskiego złotego EUR/PLN

 

Kurs franka względem złotego (CHF/PLN)

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku franka. Od rana kurs franka do złotego (CHF/PLN) zyskiwał i najwięcej wynosił 4,2004 zł przed godziną 10. W dalszej części dnia kurs osuwał się w dół i najmniej wyniósł 4,1630 zł przed godziną 16. Po godzinie 17 kurs franka do złotego oscyluje w okolicach poprzedniego poziomu zamknięcia. W tym momencie frank kosztuje 4,1750 zł.

Wykres kursu franka do złotego CHF/PLN

Wykres kursu franka do polskiego złotego CHF/PLN 

 

Kurs funta wobec polskiej waluty (GBP/PLN)

Kurs funta do złotego (GBP/PLN) w godzinach popołudniowych jest notowany na minusie o 0,19% względem poprzedniego poziomu zamknięcia. Po godzinie 16 kurs GBP/PLN wynosi 4,8836 zł. Najwięcej za jednego funta płacono 4,9216 zł do południa, a najmniej 4,8753 zł przed godziną 16.

 Wykres kursu funta do złotego GBP/PLN

Wykres kursu funta do polskiego złotego GBP/PLN 

 

Kurs dolara do złotego (USD/PLN)

Przez większą część dnia dolar zyskuje względem złotego. Najwięcej za jednego dolara płacono 3,8512 zł około godziny 10, a najmniej 3,8094 zł przed godziną 16. Po godzinie 17 kurs dolara do złotego (USD/PLN) wystrzelił w górę. W tym momencie kurs USD/PLN wynosi 3,8414 zł, co stanowi wzrost o 0,60%.

Wykres kursu dolara do złotego USD/PLN

Wykres kursu dolara do polskiego złotego USD/PLN 

 

Jeżeli chcesz wymienić swoje waluty, koniecznie skorzystaj z naszego kalkulatora walutowego

 

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk