• Odbierz prezent
kurs dolara kurs euro kurs franka kurs funta kurs dolara kanadyjskiego CAD

Dolar (USD) dzisiaj traci względem wszystkich głównych walut. Jak kształtują się kursy walut wieczorową porą?

 

Kurs dolara amerykańskiego do dolara kanadyjskiego (USD/CAD)

W środę dolar amerykański traci względem wszystkich głównych walut, a najmocniej do dolara kanadyjskiego (CAD). Kurs dolara amerykańskiego do dolara kanadyjskiego (USD/CAD) najwięcej wynosił 1,3623 w godzinach porannych. Po godzinie 20 kurs USD/CAD wynosi 1,3505, co stanowi dzisiejsze minimum.

 Wykres kursu dolara USD do dolara CAD

Wykres kursu dolara amerykańskiego do dolara kanadyjskiego (USD/CAD)

 

Kurs funta do dolara (GBP/USD)

Funt szterling zyskuje 0,60% względem amerykańskiej waluty. Za jednego funta najmniej płacono 1,2508 przed godziną 12. Po godzinie 20 kurs funta do dolara (GBP/USD) wynosi 1,2618, co stanowi dzisiejsze maksimum.

 Wykres kursu funta do dolara GBP/USD

Wykres kursu funta do dolara GBP/USD

 

Kurs euro do dolara (EUR/USD)

Europejska waluta też dzisiaj zyskuje względem dolara. Kurs euro do dolara (EUR/USD) najmniej wynosił 1,1262 w godzinach porannych, a najwięcej 1,1351 po godzinie 17. Po godzinie 20 kurs EUR/USD wynosi 1,1335, co stanowi wzrost o 0,54% względem wczorajszego poziomu odniesienia.

 Wykres kursu euro do dolara EUR/USD

Wykres kursu euro do dolara EUR/USD

 

Kurs dolara do franka (USD/CHF)

Dolar traci też w stosunku do franka szwajcarskiego. Kurs dolara do franka (USD/CHF) najwięcej wynosił 0,9432 w godzinach nocnych, a najmniej 0,9370 po godzinie 18. Po godzinie 20 kurs USD/CHF wynosi 0,9380. Tym samym dolar traci 0,45% względem szwajcarskiej waluty.

 Wykres kursu dolara do franka USD/CHF

Wykres kursu dolara do franka USD/CHF

 

O godzinie 7.45 napłynęły lepsze od oczekiwań dane ze Szwajcarii. Stopa bezrobocia w czerwcu z uwzględnieniem wahań sezonowych wyniosła 3,3% wobec prognozy 3,6%, a bez uwzględniania tych wahań 3,2% wobec spodziewanych 3,4%.

 

Dolar USD najsłabszą walutą

Po godzinie 20 dolar australijski (AUD) zyskuje 0,48% względem amerykańskiej waluty, a dolar nowozelandzki 0,46%. Jen zyskuje 0,25% względem dolara. Dolar jest dzisiaj najsłabszą walutą spośród głównych walut na rynku Forex.

Finviz.com 8 lipca

Źródło: Finviz.com

Notowania: USDCAD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDCAD/

Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk