• Odbierz prezent
Kurs dolara nowozelandzkiego (NZD/USD) mocno w górę. Dolar USD traci względem franka (CHF), euro (EUR) i jena (JPY)

Jak kształtują się kursy walut wieczorową porą na rynku Forex? Jak prezentują się główne waluty na tle dolara amerykańskiego (USD) we wtorek?

 

Kurs dolara nowozelandzkiego (NZD/USD)

We wtorek wśród głównych walut najmocniejszy jest dolar nowozelandzki (NZD), który przez cały dzień systematycznie pnie się w górę względem dolara amerykańskiego. Kurs dolara nowozelandzkiego do dolara amerykańskiego (NZD/USD) najmniej wynosił 0,7098 w godzinach nocnych, a najwięcej 0,7164 około godziny 17. Po godzinie 19 kurs NZD/USD wynosi 0,7152, co stanowi wzrost o 0,80% względem poprzedniego poziomu odniesienia.

 Wykres kursu dolara NZD do dolara USD

Wykres kursu dolara nowozelandzkiego do dolara amerykańskiego NZD/USD

 

Kurs dolara australijskiego (AUD/USD)

Dolar australijski (AUD) też dzisiaj zyskuje względem amerykańskiej waluty, chociaż jest to znacznie mniejszy wzrost. Po godzinie 19 kurs dolara australijskiego do dolara amerykańskiego (AUD/USD) jest notowany na plusie o 0,45% względem poprzedniego poziomu odniesienia i wynosi 0,7611. Kurs AUD/USD najmniej wynosił 0,7579 w godzinach nocnych, a najwięcej 0,7624 około godziny 18.

 Wykres kursu dolara AUD do dolara USD

Wykres kursu dolara australijskiego do dolara amerykańskiego AUD/USD

 

Kurs dolara do franka (USD/CHF)

Frank również zyskuje względem dolara amerykańskiego. Kurs dolara do franka (USD/CHF) najwięcej wynosił 0,8892 w godzinach nocnych, a najmniej 0,8830 około godziny 18. Po godzinie 19 kurs USD/CHF wynosi 0,8847. Tym samym dolar traci 0,42% względem szwajcarskiej waluty.

Wykres kursu dolara do franka USD/CHF 

Wykres kursu dolara do franka USD/CHF

 

Kursy euro (EUR), funta (GBP) i jena (JPY) bez większych zmian

Pozostałe główne waluty lekko zyskują względem dolara amerykańskiego, nie są to jednak duże wzrosty. Po godzinie 19 kurs funta do dolara (GBP/USD) jest notowany na plusie o 0,30% i wynosi 1,3486. Kursy euro, jena i dolara kanadyjskiego znajdują się na lekkim plusie w okolicach 0,20% w stosunku do poprzednich poziomów odniesienia względem amerykańskiej waluty. W tym momencie kurs euro do dolara (EUR/USD) wynosi 1,2239, dolara do jena (USD/JPY) 103,52, a dolara amerykańskiego do dolara kanadyjskiego (USD/CAD) 1,2816.

Finviz.com 29 grudnia

Źródło: Finviz.com

 

Notowania: NZDUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/NZDUSD/

Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk