• Sklep
  • Odbierz prezent
Kurs dolara już po 3,77! A jak kształtuje się kurs funta, euro i franka w środę o poranku 6 lutego?

Zobaczmy jak kształtują się główne kursy walut - dolara, euro, funta i franka w środe o poranku, 6 lutego.

 

Chcesz zarabiać na swoich analizach, ideach, komentarzach? 

SPRAWDŹ

Kurs dolara USDPLN

Kurs dolara kilka minut po godzinie 8:00 jest już notowany prawie po 3,77 i jes to około 2 grosze więcej niż wczoraj mniej więcej o tej samej porze, kiedy to kurs dolara wynosił 3,7504. Zobaczmy jeszcze szybko na wykres kursu dolara. Do górnego ograniczenia OB pozostał już niecały 1 grosz. Bardzo możliwe, że pojawi się tam reakcja podażowa na dolarze.

Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale H4
Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale H4

Kurs euro EURPLN

Kurs euro dzisiaj o poranku wynosi około 4,29 i jest bardzo zbliżony do notowań z dnia wczorajszego(4,286). Niestety po dynamicznych wahaniach euro jakie miały miejsce kilka dni temu i które mimo wszystko nie były bardzo dynamiczne nie pozostało już nic i kurs euro z powrotem wrócił do stabilności.

Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale H4
Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale H4

Kurs funta GBPPLN

Za jednego funta dzisiaj rano trzeba zapłacić 4,875 i jest to o 1,5 grosza kurs niższy niż wczoraj, kiedy to był notowany po 4,891. Dołek z ostatnich kilku dni jaki został wyznaczony to 4,8563. Jeżeli kurs funta miałby kontynuować spadki to w pierwszej kolejności musi on wyłamać wspomniany poziom.

Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale H4
Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale H4

Kurs franka CHFPLN

Kurs franka odbija w górę. Za jednego franka szwajcarskiego dzisiaj z rana trzeba zapłacić 3,765 i jest to o 1 grosz więcej niż wczoraj (3,756). Od dołka sprzed kilku dni jesteśmy już 4 grosze wyżej. Obecnie znajdujemy się na poziomie, gdzie może pojawić się reakcja podażowa. Zgodnie z Zasadą Zmiany Biegunów (ZZB) spekulujący w oparciu o kurs CHFPLN będą szukać w tym miejscu krótkich pozycji.

Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale H4
Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale H4

 

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk