• Sklep
  • Odbierz prezent
Kurs dolara identyczny do kursu franka - 3,81. Zobacz też ile wynosi kurs euro i funta dzisiaj o poranku!

Rozpoczyna się dzisiaj kolejny tydzień handlowy. Mamy 11 lutego 2019r. Sprawdźmy o poranku jak kształtują się główne kursy walut - dolara, euro, funta i franka do polskiego złotego.

 

Chcesz zarabiać na swoich analizach, ideach, komentarzach? 

SPRAWDŹ

Kurs dolara do złotego USDPLN

Kurs dolara dzisiaj o poranku znajduje się na poziomie prawie 3,81. Jest to o jeden grosz więcej niż w czwartek, a tyle samo co w piątek. Od strony technicznej znajdujemy się w ważnej strefie oporu kursu dolara. Jeżeli uda się ją przebić to szczyt na 3,84 powinien być bez problemu zdobyty przez parę dolar złoty.

Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale H4
Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale H4

Kurs euro do złotego EURPLN

Kurs euro znajduje się na swoich maksimach z ostatnich tygodni. Kilkanaście minut po godzinie 7:00 za jedno euro trzeba zapłacić 4,312. Tak jak w przypadku dolara euro również znajduje się w strefie mocnego oporu. Wybicie go w górę może sugerować dalsze umacnianie się waluty europejskiej w stosunku do polskiego złotego.

Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale H4
Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale H4

Kurs funta do złotego GBPPLN

Za jednego funta dzisiaj o poranku trzeba zapłacić 4,926. Kurs funta znajduje się na podobnym poziomie jak przed weekendem. Do lokalnego szczytu brakuje jeszcze około 5 groszy. Jesteśmy ciekawi czy w tym tygodniu uda się go przetestować.

Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale H4
Wykres kursu funta do złotego GBPPLN na interwale H4

Kurs franka CHFPLN

Kurs franka znajduje się praktycznie na identycznym poziomie co kurs dolara - blisko 3,81. Jeżeli uda się frankowi szwajcarskiemu przebić z impetem omawiany poziom to prawdopodobnie 3,842 będzie do osiągnięcia w najbliższym czasie.

Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale H4
Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale H4

 

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk