• Odbierz prezent
Kurs dolara do złotego - opór na 3,705 nie przezwyciężony!

W poniedziałek 23.07.2018 kurs dolara do złotego odbił się od 3,67 i udało się cenie przekroczyć poziom 3,7. Jednak trwało to niecałą godzinę. Na fali różnych wypowiedzi prezydenta USA Donalda Trumpa wahania na kursie dolara do złotego mogą przybrać na sile. Nie można również wykluczyć, że kurs dolara do złotego zacznie spadać.


Magazyn: Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h

Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h
Jak stać się dobrym spekulantem - szczery wywiad z Rafałem Zaorskim Historia katastrofy większej niż Amber Gold Czy dało się zarobić na debiucie spółki Ferrari  Dlaczego rynek gamingowy jest przegrzany Czy Blockchain traci impet
Czytaj

Kurs dolara do złotego miał dzisiaj problem z przebiciem poziomu 3,705 i może być to oznaka powoli zmieniającej się tendencji na rynku. Aktualny poziom wsparcia dla kursu dolara to dzisiejsze dołki na poziomie 3,67-3675.


Wykres kursu dolara do złotego na interwale 15-minutowym
Wykres kursu dolara do złotego na interwale 15-minutowym

 

Kurs dolara do złotego - najbliższe poziomy oporów

Jeżeli dolar na całym świecie będzie odwracał tendencję, czyli zacznie powoli zawracać i spadać to również kurs dolara do złotego będzie miał problemy żeby piąć się do góry. Najbliższe opory na jakie trzeba zwrócić uwagę podejmując decyzje w oparciu o kurs dolara do złotego to:

-3,705 (dzisiejszy szczyt)

-3,707 (pinbar z 20.07)

-3,715

-3,725

-3,737.

 

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk