• Odbierz prezent
Kurs dolara australijskiego znacząco zmieni swoją wartość? Dzień na rynku

Indeks zaufania konsumentów jest najważniejszą pozycją w gąszczu danych z USA. Po trzech miesiącach spadków teraz spodziewane jest odbicie spójne z poprawą innych danych z gospodarki. Poza tym wtorek przynosi głównie wystąpienia bankierów centralnych. Główna uwaga na prezesie RBA Lowe – wzmianki o gotowości do zastosowania niekonwencjonalnych narzędzi polityki monetarnej mogą istotnie zaważyć na wartości kursu dolara australijskiego AUD.


Zakładam rachunek maklerski

Dostęp do rynków z całego świata w jednej aplikacji. Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Dzień na rynku: 26 XI - 1

Po więcej aktualności rynkowych zapraszamy do serwisu analitycznego TMS NonStop. Jest to platforma dla aktywnych inwestorów, którzy poszukują informacji na temat bieżącej sytuacji na rynkach finansowych. W serwisie użytkownicy znajdą zarówno kalendarz rynkowy, dane makroekonomiczne aktualizowane w czasie rzeczywistym, jak i komentarze analityków. Informacje z TMS NonStop można także znaleźć w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers.

Notowania: AUDUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/AUDUSD/

Konrad Białas

Główny Ekonomista TMS Brokers Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Odpowiedzialny za analizę fundamentalną walut G10 i rynków wschodzących. Zwycięzca rankingu Bloomberga na najtrafniejsze prognozy walutowe (Q32015) oraz laureat I miejsca w rankingu Pulsu Biznesu dla prognoz EUR/PLN, USD/PLN i CHF/PLN (marzec 2016 r.). Komentator wydarzeń ekonomicznych w telewizji i prasie

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk