• Odbierz prezent
  • Odbierz prezent
Kurs Bitcoina szaleje... w końcu. Analiza rynku kryptowalut

Kurs Bitcoina i innych kryptowalut w końcu został wytrącony z poziomu równowagi. Fala wzrostowa, która towrzyszy najpopularniejszej kryptowalucie w 2019 roku, wydaje się hamować. Czy jest szansa na powrót do wzrostów czy czkeać nas będzie najmocniejsza przecena od miesięcy? Na te pytania postaram się odpowiedzieć na poniedziałkowym LIVE'ie, który startuje punktualnie o godzinie 9:00.

Analiza kryptowalut - kurs Bitcoina wraca do 10.000,00 USD

Spadki mogą przekroczyć poziom 9.600 dolarów

Wykres kurs bitcoina 2019

Wykres kursu BTC/USD na giełdzie Coinbase

Ostatnich kilkanaście sesji przyniosło tendencje boczną. Jej rozpiętość jest olbrzymia. Maksimum oscyluje w graniach 13 400 dolarów, natomiast minimum stanowią okolice 9720 dolarów. Daje to ponad 30% zmienność. Trzeba przyznać, że przy takich wahaniach korzystanie z dźwigni finansowej może się okazać zabójcze dla naszego portfela. Układ sił na niedzielnej sesji pozwala wierzyć, że najbliższe dni powinny przynieść test poziomu 9.720 dolarów. Gdyby udało się przełamać poziom wsparcia to głębsza korekta będzie bardziej niż prawdopodobna. 

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Dawid Augustyn

Redaktor naczelny FXMAG. Prezes zarządu InField Group, współtwórca projektu TradingDot. Od 2004 roku aktywny inwestor na rynkach finansowych. Propagator klasycznych metod inwestycyjnych, autor koncepcji Foolish Money. Transakcje i analizy Dawida możesz śledzić na TradingDot

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk