• Odbierz prezent
Kurs Bitcoina mocno rośnie! 35 849 PLN za BTC! Byki podbijają stawkę.

Kolejny raz cena Bitcoina ustanowiła nowy tegoroczny szczyt, tym razem na poziomie 35 849 PLN. Wygląda więc na to, że byki otrząsnęły się już po ostatnich korekcyjnych spadkach i nadal pragną kontynuować wzrosty w kierunku najbliższego średnioterminowego docelowego poziomu, czyli 40 000 PLN.

 

Byki podbijają stawkę - 1

Rynek btc/pln na bitbay

Po raz kolejny spadki ceny BTCPLN zostały bardzo szybko odkupione i po korekcie nie pozostało już śladu, a cena nadal znajduje się w kanale wzrostowym. Obecnie rynek konsoliduje zyski w wąskim przedziale cenowym pomiędzy wsparciem technicznym na 34 134 PLN a oporem technicznym na 35 299 PLN. W najbliższym czasie, o ile poziom wsparcia utrzyma się, spodziewana jest kontynuacja ruchu wzrostowego. Dominującym trendem na wyższych interwałach czasowych jest nadal trend wzrostowy, nie ma żadnych oznak odwrócenia trendu a wszystkie korekty spadkowe będą traktowane jako lokalne korekty w trendzie wzrostowym.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie są najważniejsze poziomy cenowe dla pary BTCPLN na najbliższe dni oraz na jakie zachowania rynkowe warto zwrócić uwagę, zapraszam do obejrzenia pełnej analizy video dostępnej w linku poniżej.

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk