• Odbierz prezent
Kurs bitcoina BTC/PLN pobija kolejny lokalny rekord! Bitcoin kosztuje już ponad 22.500 polskich złotych

Kryptowalutowe byki nie dają za wygraną i wynoszą Bitcoina na kolejny szczyt cenowy: w relacji do polskiego złotego cena BTC/PLN wyniosła 22 505 PLN na początku tego tygodnia. Trend wzrostowy jest kontynuowany, co potwierdza wybicie przez rynek ważnego poziomu oporu tygodniowego i zamknięcie świecy tygodniowej powyżej niego.

 

Jeżeli taki pęd wzrostowy się utrzyma, w niedługim czasie możemy po raz pierwszy w tym roku zobaczyć cenę 25 000 PLN za Bitcoina.

1

Rynek kursu, ceny bitcoina btc/pln na bitbay.net

Na interwałach krótkoterminowych, takich jak jednogodzinny czy czterogodzinny, wszystkie korekty spadkowe mają nadal charakter lokalny, a zasięg spadków ogranicza się do maksymalnie 50% poprzedniej fali wzrostowej. Poziomy wsparcia są nadal respektowane przez rynek i ich test stanowi dobrą okazję do ponownej aktywacji rynkowych byków, których celem jest jak na razie kupowanie Bitcoina w czasie lokalnej przeceny i wywindowanie ceny w kierunku kolejnego szczytu.

Jak w szczegółach przedstawia się sytuacja techniczna na parze BTC/PLN i które z poziomów wsparcia i oporu należy uznać za kluczowe, dowiecie się z poniższej analizy video.

Zapraszamy do oglądania!

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk