• Odbierz prezent
Kurs Bitcoina (BTC) przygotowuje się do kolejnego ataku? Ethereum i Binance Coin ramię w ramię z największą kryptowalutą. Ripple (XRP) się wyróżnia

Jak kształtują się dzisiaj notowania walut cyfrowych? Zobaczmy, jak popularne kryptowaluty zmieniły swój kurs w ciągu ostatnich godzin. W naszej analizie zajmiemy się kursami Bitcoina (BTC/USD), Ethereum (ETH/USD), Ripple (XRP/USD) i Binance Coina (BNB/USD). Bitcoin oraz większość popularnych kryptowalut podczas ostatnich godzin porusza się ruchem bocznym.

Kurs Bitcoina (BTC/USD)

kurs Bitcoina (BTC) do kursu dolara USD

Wykres Bitcoina do kursu dolara USD.

Kurs Bitcoina (BTC) w ciągu ostatnich godzin znajduje się w ruchu bocznym. Aktualnie za jednego Bitcoina (BTC) zapłacimy 7465 dolarów USD. Punkt wsparcia dla BTC wynosi około 7358 USD.

Kurs Ethereum (ETH/USD)

kurs Ethereum (ETH) do kursu dolara USD

Wykres Ethereum do kursu dolara USD.

Ethereum (ETH), podobnie jak Bitcoin (BTC), w ciągu ostatnich godzin znajduje się w konsolidacji. Aktualna cena Ethereum to 161 dolarów USDPunkt oporu dla kursu Ethereum wynosi 163 dolarów USD.

Kurs Ripple (XRP/USD)

kurs Ripple (XRP) do kursu dolara USD

Wykres XRP do kursu dolara USD.

XRP podczas ostatnich godzin znajduje się w delikatnym ruchu wzrostowym. Aktualna cena XRP to 0,278 dolara USDPunkt oporu dla kursu Ripple XRP wynosi 0,290 dolara USD.

Kurs Binance Coina (BNB/USD)

kurs Binance Coina (BNB) do kursu dolara USD

Wykres Binance Coina do kursu dolara USD.

Kurs Binance Coina (BNB) znajduje się teraz w konsolidacji. Aktualnie za jednego Binance Coina zapłacimy 17,251 dolarów USD. Punkt wsparcia dla BNB wynosi 17,051 dolarów USD.

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk