• Odbierz prezent
Kurs Bitcoina (BTC) poszybował w górę! Poziom 10500 dolarów USD przebity. Ethereum, Ripple (XRP) i Binance Coin reagują na wzrosty największej kryptowaluty

Sprawdźmy, jak popularne na świecie kryptowaluty zmieniły swój kurs podczas ostatnich kilkunastu godzin. W naszej analizie zajmiemy się kursami Bitcoina (BTC/USD), Ethereum (ETH/USD), Ripple (XRP/USD) oraz Binance Coina (BNB/USD).

Kurs Bitcoina (BTC/USD)

wykres kursu Bitcoina do dolara (BTCUSD)

Wykres Bitcoina do kursu dolara USD.

Kurs Bitcoina (BTC) mocno odreagował wcześniej zanotowane spadki. Następnie doszło do lekkiej korekty spadkowej. Aktualnie za jednego Bitcoina (BTC) zapłacimy 10358 dolarów USD. Długoterminowo wciąż znajdujemy się w konsolidacji.

Kurs Ethereum (ETH/USD)

wykres kursu Ethereum do dolara (BTCUSD)

Wykres Ethereum do kursu dolara USD.

Ethereum (ETH) silnie zareagowało na zwyżkowanie Bitcoina (BTC). Późniejsza korekta była mniejsza niż największej kryptowaluty. Aktualna cena Ethereum to 176 dolarów USD.

Kurs Ripple (XRP/USD)

wykres kursu Ripple do dolara (XRPUSD)

Wykres XRP do kursu dolara USD.

XRP wystrzeliło w górę w reakcji na wzrosty Bitcoina (BTC). Następująca po tym korekta była silniejsza niż w przypadku Ethereum (ETH). Aktualny kurs XRP to 0,25599 dolara USD.

Kurs Binance Coina (BNB/USD)

wykres kursu Binance Coina do dolara (BNBUSD)

Wykres Binance Coina do kursu dolara USD.

Binance Coin (BNB) nie wyróżnił się na tle pozostałych kryptowalut i również zanotował wzrosty, a następnie zaliczył korektę spadkową. Obecnie za jednego Binance Coina zapłacimy 22,530 dolarów USD.

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk