• Odbierz prezent
Kurs bitcoina (BTC) ponad poziomem 34 tys. dolarów (USD)! Sytuacja na rynkach po Nowym Roku

Od początku roku na rynkach dzieje się całkiem sporo z uwagi na dużą zmienność zarówno na rynku kryptowalut, gdzie zmienność utrzymuje się już od kilkunastu sesji, jak również na rynku metali szlachetnych, gdzie m.in na złocie doszło do wybicia kluczowego oporu 1900 USD. Natomiast na rynku akcji początek sesji europejskiej również zapowiada się pozytywnie i początkowe wzrosty mogą być kontynuowane w kolejnych godzinach.

Zapraszamy na poranną analizę rynków finansowych z Łukaszem Stefanikiem.

O czym jeszcze w dzisiejszym odcinku?

  • Metale szlachetne rozpoczynają tydzień od wzrostów
  • Bitcoin nie zwalnia tempa, kurs przekroczył z impetem poziom 30 tys. USD i był notowany powyżej 34 tys. USD
  • Kontrakty terminowe na indeksy w Europie wskazują na wyższe otwarcie sesji
  • Publikacje PMI w centrum uwagi
  • Korea Południowa zaostrza restrykcje w powodu koronawirusa, a w Japonii mówi się o wprowadzeniu stanu wyjątkowego (w Tokio i pobliskich 3 prefekturach).

Oglądaj online

 Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk