• Odbierz prezent
  Kurs akcji spółki Invista SA wykazuje się silnymi spadkami! Jak mają się rynki po zakończeniu sesji handlowej?
fot. freepik.com

Sesja handlowa dobiegła już końca. Które spółki zasługują na największą uwagę? Analizując dzisiejszy dzień spółką z najbardziej spadkowym kursem okazała się Invista SA. W poniższym zestawieniu wyszczególniliśmy najistotniejsze zmienne, między innymi: kurs otwarcia i zamknięcia, najwyższą i najniższą cenę akcji, wolumen i wartość obrotu, najwyższy i najniższy kurs akcji na przestrzeni ostatnich 52 tygodni itp.


 

Handluj CFD na indywidualne akcje najlepszych firm bez prowizji!

Przejdź do strefy klienta

Tickmill obecnie oferuje szereg popularnych kontraktów CFD na akcje USA, w tym Netflix, Amazon i Tesla, które są dostępne do handlu na potężnej platformie MT5 bez prowizji i z jednymi z najniższych spreadów na rynku. W ofercie znajduje się również dostęp do rynku Forex, Indeksów giełdowych, surowców szlachetnych, a wszystko to w konkurencyjnych spreadach.

65% inwestorów traci środki


 

W oparciu o dane jakie udostępnia GPW łatwo zauważyć, że akcje Invista SA spadły podczas dzisiejszej sesji aż o -22.86501 %!

 

Najistotniejsze dane dla spółki Invista SA

Kurs otwarcia

Cena na zamknięciu sesji

2.8

Teoretyczny kurs otwarcia

Kurs odniesienia

3.63

Maksymalna cena

Najniższy kurs akcji

Wolumen obrotu

Wartość obrotu

Najniższy kurs z ostatnich 52 tygodni

Najwyższy kurs z ostatnich 52 tygodniAdrian Baranowicz

Redaktor portalu FXMAG. Związany z rynkiem kapiałowym nieprzerwanie do 2018 roku, trader z wyboru i zamiłowania. Aktywny między innymi na rynkach surowcowych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk