• Odbierz prezent
Notowania Vivid Games na plusie po zawarciu umowy wydawniczej.
Z artykułu dowiesz się:

- O zawarciu przez Vivid Games umowy wydawniczej
- o notowaniach Vivid Games na GPW

Vivid Games, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, poinformowała o zawarciu umowy wydawniczej na jedną ze swoich gier. Rynek zareagował wzrostem kursu akcji Spółki

 

Umowa wydawnicza

Jak poinformowała Vivid Games S.A. w raporcie 40/2017, zawarła ona 31 lipca 2017 r. umowę z Fontes Sp. z o.o. na podstawie której Vivid Games wyda grę "Moto: Hot Tracks". Wspomniana gra to wyścigi motocyklowe oparte na rywalizacji pomiędzy graczami. Jej premiera planowana jest na I półrocze 2018 r.

„Umowa wpisuje się w strategię powiększania i dywersyfikacji portfela produktów za pośrednictwem programu publikacji gier zewnętrznych producentów. W opinii Zarządu zawarcie umowy będzie miało wpływ na wyniki Spółki w 2018 roku” - czytamy w raporcie.

 

Notowania Vivid Games

Informacje o umowach zawieranych przez spółki gamingowe, oraz ich planach wydawniczych, mogą mieć znaczący wpływ na akcje notowane na GPW, czy też NewConnect.

Kurs akcji Vivid Games zyskuje dziś 4,93% kilka minut po godzinie 10:00.

 

(źródło grafiki głównej: pixabay.com)


Kamil Marszycki

Analityk finansowy specjalizujący się w rynkach akcyjnych. Zainteresowany finansami behawioralnymi i wpływem rachunkowości na wycenę spółek. Wyznaje zasadę głoszącą, że nawet w najgorszych sytuacjach można odnaleźć perspektywę osiągnięcia sukcesu.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk