• Odbierz prezent
 Kurs akcji NanoGroup SA poszybował w dół o -10.61452 %
fot. freepik.com

Sesja giełdowa dobiegła już końca. Które spółki zasłużyły na uwagę? Po podsumowaniu dzisiejszego dnia najbardziej spadkową spółką okazała się NanoGroup SA. W poniższym zestawieniu znajdują się najistotniejsze dane, między innymi: kurs otwarcia i zamknięcia, najwyższą i najniższą cenę akcji, wolumen i wartość obrotu, najwyższy i najniższy kurs akcji na przestrzeni ostatnich 52 tygodni itp.


 

Handluj CFD na indywidualne akcje najlepszych firm bez prowizji!

Przejdź do strefy klienta

Tickmill obecnie oferuje szereg popularnych kontraktów CFD na akcje USA, w tym Netflix, Amazon i Tesla, które są dostępne do handlu na potężnej platformie MT5 bez prowizji i z jednymi z najniższych spreadów na rynku. W ofercie znajduje się również dostęp do rynku Forex, Indeksów giełdowych, surowców szlachetnych, a wszystko to w konkurencyjnych spreadach.

65% inwestorów traci środki


 

Zgodnie z danymi jakie udostępnia Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie możemy zauważyć, iż akcje NanoGroup SA spadły dziś aż o -10.61452 %!

 

Najważniejsze wartości dla spółki NanoGroup SA

Kurs na początku dzisiejszej sesji

1.8

Kurs zamknięcia

1.6

TKO

1.6

Kurs odniesienia

1.79

Najwyższy kurs akcji

1.91

Najniższy kurs dziś

1.562

Wolumen obrotu

457

Wartość obrotu

731.2

Najniższy kurs z ostatnich 52 tygodni

0.476

Najwyższa cena akcji z ostatnich 52 tygodni

0.65Adrian Baranowicz

Redaktor portalu FXMAG. Związany z rynkiem kapiałowym nieprzerwanie do 2018 roku, trader z wyboru i zamiłowania. Aktywny między innymi na rynkach surowcowych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk