• Odbierz prezent
Kupić czy sprzedać amerykańskie akcje?

Już w czwartek, 3 czerwca, o godzinie 19:00 zajmiemy się tematem, którego jeszcze dotychczas nie poruszaliśmy. Przejdziemy w praktyce cały proces od zapoznania się z wykresem do podjęcia ostatecznej decyzji w kwestii rozegrania poszczególnych spółek ze Stanów Zjednoczonych. Wiele osób ma problem z wprowadzeniem w życie swojej strategii oraz trading planu. Właśnie z tego względu, ten webinar może się okazać dla nich bardzo pomocny. Korzystając z oferty naszego partnera, którym jest broker AVATRADE, będziemy mieli do dyspozycji pokaźną ilość instrumentów z amerykańskiego rynku.

Działania na rynku muszą być zaplanowane i konsekwentnie realizowane

Zastanawiasz się w jaki sposób wygląda cały proces decyzyjny podczas poszukiwania, analizy oraz ostatecznej oceny czy warto wejść w spółkę? Korzystając z bogatej oferty naszego partnera, zrobimy rekonesans amerykańskich spółek, w poszukiwaniu potencjalnych okazji inwestycyjnych. Rozważymy zarówno pozycje długie (long), oznaczające zakładanie wzrostów, jak i krótkie (short), czyli obstawienia spadków. Wyjątkowość tego webinaru będzie polegała przede wszystkim na tym, że wcześniej nie będzie kompletnie nic przygotowane. Na większość wykresów spojrzę po raz pierwszy od bardzo długiego czasu lub w niektórych przypadkach będę je oglądał pierwszy raz w życiu. Dzięki temu prześledzisz cały tok mojej analizy, a to może również Tobie dostarczyć nowych pomysłów lub modyfikacji w swoim trading planie.

Zarezerwuj swoje miejsce

Chce uzyskać dostęp do archiwum webinarów?

Dotychczas przeprowadziliśmy już ponad 50 webinarów, w których zawarliśmy wiedzę dotyczącą:

-podstaw analizy technicznej

-propozycje w jaki sposób można ciekawie i nieszablonowo rozegrać poszczególne formacje z AT

-gotowe strategie transakcyjne

-ogrom wiedzy dotyczącej psychologii inwestowania

Jestem pewien, że w dotychczasowych materiałach, znajdziesz większość odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Jeśli jednak chciałbyś dowiedzieć się czegoś, o czym dotychczas nie mówiliśmy, może zaproponować swój temat podczas rejestracji na kolejny webinar.

Dla osób, które chcą otrzymać dostęp do archiwum webinarów mamy świetną wiadomość. Do końca roku oferujemy promocję, dzięki której otrzymasz tę wiedzę jako prezent do rocznej prenumeraty Magazynu Inwestor. Dodatkowo, korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, wyniesie Cię ona niespełna 80 zł. Łap okazję, trwającą jedynie do końca grudnia.

DOŁĄCZ DO PRENUMERATY


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk