• Odbierz prezent
KuCoin NFT Marketplace Windvane wypuszcza NFT Genesis: Darmowe NFT, Airdrop, dywidenda od opłaty serwisowej, WL i ponad 10 korzyści czeka na Ciebie
fot. materiał partnera

Victoria, Seszele - KuCoin, wiodąca globalna platforma handlu kryptowalutami, ogłosiła wprowadzenie zupełnie nowych Genesis NFT w dniu 10 maja 2022 r. jako wstęp do świętowania zbliżającego się uruchomienia online swojego rynku NFT - Windvane. W sumie wydanych zostanie 4 500 Genesis NFT, które zostaną rozdane użytkownikom i zespołowi. Posiadacze Genesis NFT będą mogli cieszyć się wyłącznym przywilejem korzystania z rynku NFT Windvane.

 

KuCoin NFT Marketplace Windvane wypuszcza NFT Genesis: Darmowe NFT, Airdrop, dywidenda od opłaty serwisowej, WL i ponad 10 korzyści czeka na Ciebie - 1

 

NFT Genesis Windvane przedstawia Lazy Rooster jako główny wizerunek. Lazy Rooster wygląda na leniwego, ale w rzeczywistości reprezentuje oryginalnego praktyka web 3.0 i reformatorskiego ducha innowacji. Spośród 4.500 NFT Windvane Genesis, 500 jest w posiadaniu zespołu, a pozostałe 4.000 zostanie zaoferowane użytkownikom w trzech turach. Najbardziej atrakcyjnym aspektem jest to, że Windvane nie będzie czerpać żadnych zysków ze sprzedaży. Cały dochód z każdej rundy sprzedaży zostanie podzielony między byłych posiadaczy NFT. Szczegółowe zasady są następujące:

  • W Rundzie Huraganu zostanie wydanych 300 NFT, które zostaną zaoferowane użytkownikom za darmo. Wszyscy użytkownicy, którzy posiadają NFT w tej rundzie, mogą otrzymać cały dochód ze sprzedaży NFT z Rundy Sztormów i Rundy Tajfunów oraz tajemnicze pudełko za darmo.
  • W Rundzie Burzowej zostanie wydanych 1 500 NFT. Wszyscy użytkownicy, którzy posiadają NFT w tej rundzie, mogą otrzymać cały dochód ze sprzedaży NFT z rundy tajfunowej oraz dodatkowo tajemnicze pudełko za darmo.
  • W Rundzie Tajfunu zostanie wydanych 2200 NFT. Wszyscy użytkownicy, którzy posiadają NFT w tej rundzie, mają największe szanse na zdobycie tajemniczego pudełka SSR.

 

Tajemnicze skrzynki obejmują SSR, SR i Normalną - trzy rodzaje skrzynek, z którymi wiążą się różne korzyści, w tym zrzut tokenów, zerowe opłaty za usługi przez dwa lata, dywidenda z opłat za usługi, prawo głosu i wiele innych.

 

KuCoin NFT Marketplace Windvane wypuszcza NFT Genesis: Darmowe NFT, Airdrop, dywidenda od opłaty serwisowej, WL i ponad 10 korzyści czeka na Ciebie - 2

 

 

Wraz z wydaniem Genesis NFT, Windvane jest o krok bliżej do oficjalnego startu. Jako kompleksowa platforma transakcyjna NFT, Windvane będzie w najwygodniejszy sposób wspierać uruchamianie NFT, mennicę, handel, zarządzanie i wiele innych usług. Jej profesjonalne funkcje spełniają w zasadzie wszystkie niezbędne wymagania traderów i miłośników NFT, takie jak obiecujące projekty, wyjątkowo niskie opłaty, priorytetowa biała lista oraz najwyższe bezpieczeństwo.

 

 

Fungi Chic, założyciel Windvane, stwierdza: "Nadchodzi era WEB 3.0, a świat potrzebuje nowego produktu Windvane, który poprowadzi erę 3.0. Ten produkt reprezentuje: innowacyjność, sprawiedliwość i decentralizację. Pierwsi użytkownicy Windvane są również pionierami ery WEB3.0. Będziemy razem pracować, razem wprowadzać innowacje i razem dzielić się korzyściami. Dlatego zdecydowaliśmy, że cały dochód ze sprzedaży Genesis NFT zostanie zwrócony użytkownikom, a użytkownicy, którzy wzięli udział w tej rundzie, mogą dzielić się wszystkimi dochodami z kolejnych sprzedaży.”

 

Obecnie, Windvane's Genesis NFT rozpoczyna etap wstępnej rejestracji. Uczestnicy muszą dołączyć do Discorda i wypełnić formularz wstępnej rejestracji przed godziną 10:00:00 31 maja 2022 roku (UTC). Więcej szczegółów na temat Genesis NFT Windvane'a można znaleźć tutaj.

 

 

O Windvane

Windvane jest bardziej otwartym i integracyjnym zdecentralizowanym rynkiem NFT zasilanym przez KuCoin, który będzie stanowił siłę napędową w branży. Celem Windvane jest stworzenie wszechstronnej i wysoce kompatybilnej platformy, która będzie otwarcie wspierać główny nurt blockchainów NFT. Windvane oferuje ogromny ruch użytkowników KuCoin oraz wsparcie najlepszych KOLs i społeczności, aby pomóc projektom w przeprowadzeniu wstępnej sprzedaży NFT. Jednocześnie, każdy może wybrać wszystkie NFT z agregatora łańcuchów krzyżowych KuCoin, a Windvane oferuje kompleksowe zakupy najlepszych NFT na świecie. 

 

O KuCoin

Uruchomiona we wrześniu 2017 roku, KuCoin jest globalną giełdą kryptowalut z siedzibą operacyjną na Seszelach. Jako platforma zorientowana na użytkownika z naciskiem na inkluzywność i zasięg działania społeczności, oferuje ponad 700 aktywów cyfrowych, a obecnie zapewnia handel spot, handel z depozytem zabezpieczającym, handel P2P fiat, handel kontraktami terminowymi, staking i pożyczki dla swoich 18 milionów użytkowników w 207 krajach i regionach.

 

W 2022 roku KuCoin pozyskał ponad 150 milionów dolarów inwestycji w ramach rundy poprzedzającej serię B, zwiększając łączną wartość inwestycji do 170 milionów dolarów wraz z rundą A, przy łącznej wycenie 10 miliardów dolarów. KuCoin jest obecnie jedną z 5 najlepszych giełd kryptowalutowych według CoinMarketCap. Forbes nazwał również KuCoin jedną z najlepszych giełd kryptowalutowych w 2021 roku. W 2022 roku The Ascent uznał KuCoin za najlepszą aplikację kryptowalutową dla entuzjastów.

 

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://www.kucoin.com.


Informacje prasowe

Wiadomości prasowe ze świata finansów oraz szeroko pojętego inwestowania

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk