• Odbierz prezent
Kto wygra wybory w USA? Niebawem całkowity lockdown w Polsce?

Wybory w USA coraz bliżej. Jak wynik wyborów wpłynie na poszczególne indeksy oraz różne obszary gospodarki w Stanach Zjednoczonych? W przypadku wygranej Bidena wprowadzony zostanie nowy podatek dla techów - US100, a indeks US2000 ma szanse na duże wzrosty. Natomiast wygrana Trumpa oznaczałaby większą produkcję OIL.WTI, a zatem presję na cenę. Kto wygra wybory w USA? - już dziś zapraszamy na relację nocy wyborczej w USA na żywo na xStation.

Zapraszamy na bieżącą analizę rynków z Michałem Stajniakiem, a w niej jeszcze m.in:

  • Pandemia koronawirusa nie ustaje - mocny wzrost przypadków w Europie i w USA.
  • W Polsce rozważane jest wprowadzenie pełnego lockdownu.
  • Nowe restrykcje pojawiają się w całej Europie.
  • Spadki na giełdach od początku sesji.
  • Astra Zeneca oraz J&J wznawiają prace nad szczepionką.

Oglądaj online: https://pl.xtb.com/aktualnosci-rynkowe-wideo

Kto wygra wybory w USA? - 1

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk