• Odbierz prezent
Krypto Kalendarz - 6 urodziny Bytecoina

Środa to kolejny dzień w tym tygodniu, w którym kalendarz wydarzeń dotyczących rynku kryptowalut jest praktycznie pusty. Kilka istotnych wydarzeń, które mogą okazać się ineresujące dla inwestorów opisujemy w ramach codziennego Krypto Kalendarza.

 

StrongHands – swap

Od 4 lipca twórcy StronHands umożliwią zamianę tokenów SHND na SHMN (StrongMasternode). 1 SHMN ma odpowiadać 5 mln SHND, a koszt ‘postawienia’ Masternode’a to 1000 SHMN. Należy przy tym odnotować, że aktualnie cena SHMN liczona jest w stutysięcznych częściach centa. Równowartość 5 mln SHND to niespełna 3 dolary, a więc koszt Masteroned’a to niespełna 3 tys. dokarów.

Twórcy StronHands wskazują, że ich projekt kryptowaluty oparty jest na Bitcoinie. Zaznaczają jednak, że zawiera wiele usprawnień na polu bezpieczeństwa, efektywności energetycznej, modelu wydobycia i dostosowania się do szybkich zmian w mocy sieci.

 

ByteCoin – niespodzianka

Twórcy Bytecoin 4 lipca będą mieli niespodziankę dla użytkowników w związku z 6 rocznicą powstania projektu.

Bytecoin to projekt zdecentralizowanej kryptowaluty z otwartym kodem. Bytecoin stawia na zachowanie prywatności stron transakcji i szybkość transferu.

 

Konferencje i meetupy

  • Konferencja 2018 TokenSky w Tokio (4-5 lipca)

 

Szukasz miejsca gdzie swobodnie możesz dyskutować o kryptowalutach, bitocoinie, tokenach oraz ICO?

 

Dołącz do facebookowej grupy CoinGroup


Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk