• Odbierz prezent
krypto kalendarz

Dla rynku kryptowalut wszelkie informacje dotyczące poszczególnych projektów mogą okazać się istotnym czynnikiem cenotwórczym. Z tego względu warto wiedzieć wcześniej które waluty lub tokeny mogą reagować na zaplanowane wcześniej wydarzenia. W piątek należą do nich między innymi LMP i MYST.

 

18 maja 2018

Piątkowa sesja na rynku kryptowalut nie obfituje w donośne wydarzenia. Może jednak okazać się ciekawa dla kilku mniejszych projektów, gdzie nowe informacje dużo łatwiej poruszają ceną.

 

Lympo wejdzie na kolejne giełdy?

4 maja twórcy Lympo podali, że LYM wejdzie na nowe giełdy w ciągu 2 tygodni. Jutro upływa termin przez nich podany. Do tej pory poinformowano o starcie notowań na azjatyckiej giełdzie CoinToBe. Od wtorku trwa także głosowanie użytkowników Ethfinex dotyczące kryptowalut, które mają wejść na tę giełdę. Lympo znalazł się wśród 10 tokenów, z których pierwsze 4 wejdą do obrotu 29 maja. Inwestorom pozostaje jednak czekać z niecierpliwością na ewentualne wiadomości 18 maja, gdyż informacja o potencjalnym wejściu na dużą giełdę może wywołać większe ruchy kursu. Równie dobrze może okazać się jednak, że twórcy Lympo nie będą mieli żadnych nowych informacji i na rynku nic większego się nie wydarzy.

 

Lympo to stosunkowo młody projekt związany z fitnessem i zdrowym stylem życia. Oparty jest na portfelu połączonym z aplikacjami związany ze zdrowiem. Użytkownicy są nagradzani za osiąganie celów zdrowotnych, które mierzone są przez zewnętrzne aplikacje. Narzędzie stworzone przez deweloperów Lympo zbiera dane, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać feedback od trenerów i doradców współpracujących z projektem. Wewnątrz ekosystemu Lympo możliwe są płatności za usługi trenerów, a użytkownicy nagradzani są produktami i usługami za udostępniane dane.

 

Mysterium i nowy Roadmap

W piątek twórcy Mysterium mają opublikować nowy ‘Roadmap’ projektu, a także  informacje dotyczące aktualizacji sieci. Jeśli w związku z tym pojawią się jakieś interesujące doniesienia, to uśpiony w ostatnich miesiącach rynek MYST może zostać pobudzony.

Mysterim to projekt zajmujący się sieciami prywatnymi. Mysterium Network działa jako rynek, na którym jedni użytkownicy mogą sprzedawać niewykorzystany ruch, a inni kupować usługi VPN.

 

Airdrop dla posiadaczy Switcheo

Partner projektu Switcheo zamierza rozdzielić 250 tys. tokenów AVA. Jest nim Travala.com (wcześniej Concierge.io), który dzięki technologii blockchain i tokenach opartych na silniku NEO zamierza zrewolucjonizować branżę turystyczną. Tokeny AVA trafią do osób, które na swoich portfelach posiadają przynajmniej 2000 jednostek SWH.

 

Konferencje i meetupy

Na piątek zaplanowanych jest kilka spotkań związanych z różnymi kryptowalutami, wśród których znajdziemy tak istotne jak Bitcoin Cash, czy NEM. Takie wydarzenia są stanowią dobrą okazję do promocji, a także podzielenia się ze środowiskiem nowymi, czasem istotnymi dla całego projektu informacjami.

  • BCH –konferencja organizowana przez CoinGeek.com kładzie nacisk na to jak Bitcoin Cash kreuje nową generację usług e-commerce.
  • XEM – w Malezji odbędzie się wspólny Meetup NEM i Wanchain. Ma składać się z serii paneli dyskusyjnych nastawionych na edukację, a także omawiających obecne trendy i aktualności związane z technologią blockchain i rynkiem walut cyfrowych.
  • CMT – meetup CyberMiles w Pekinie
  • SRN – konferencja w Kijowie związana z SIRIN LABS Token
  • AMB – meetup Ambrosus w Nowym Jorku
  • NPXS – meetup Pundi X w Seulu

 

 


Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk