• Odbierz prezent
Koronawirus uderza w Europę! Co z kursami dolara, euro i polskiego złotego?

Włochy stały się pierwszym istotnym ogniskiem koronawirusa w Europie. Zakażonych jest nieco ponad 200 osób, na ten moment mamy też 5 ofiar śmiertelnych. W ostatnich dniach widać szybki wzrost zarażeń w kilku miejscach, poza Włochami również w Korei i Iranie.

W dzisiejszej porannej analizie rynków “Co przyniesie tydzień?” dr Przemysław Kwiecień omówił następujące tematy:

  • Wirus zawitał do Europy – panika na rynkach
  • Bernie wygrywa w Nevadzie – czy to bilet dla Trumpa?
  • Słabsze dane z USA - koniec mocnego dolara?
  • Przyglądamy się notowaniom m.in. DE30, Gold, Silver, US500, OIL.WTI, EURUSDUSDJPY oraz USDPLN

Oglądaj online na naszym kanale YouTube:

Chcesz być na bieżąco z informacjami ekonomicznymi? Oglądaj codziennie o 8:30 poranną analizę rynków prowadzoną przez analityków rynków finansowych XTB na: https://pl.xtb.com/blizej-rynkow.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk