• Odbierz prezent
Korelacje międzyrynkowe czyli jak lepiej zrozumieć rynek jako całość. Darmowy webinar

Już w najbliższą środę, 9 grudnia 2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się kolejny webinar organizowany we współpracy z brokerem Orbex. Tematem spotkania będą korelacje międzyrynkowe i jak je wykorzystać w handlu.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Masz swój ulubiony rynek, na którym handlujesz? Nie interesują Cię informacje z innych obszarów? To może być błąd. Okazuje się, że istnieją  powiązania międzyrynkowe, które mają wzajemny  wpływ na siebie. Na webinarze poznasz kilka korelacji pomiędzy rynkami surowcowymi, walutowymi i giełdowymi. Dowiesz się, na co zwracać uwagę przed zajęciem pozycji, aby ograniczyć ryzyko straty lub zbyt dużej ekspozycji na jedno aktywo. Zobaczysz kilka wykresów, które będą wspomagać Twoją decyzję inwestycyjną dotyczącą danego instrumentu. Wszystko zostanie pokazane i wyjaśnione na rzeczywistych przykładach z rynku.  

Jak zapisać się na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować klikając w poniższy przycisk. Wirtualne spotkanie inwestycyjne będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR

Dostęp do nagrań webinarowych

Jeśli chciałbyś otrzymać dostęp do wszystkich nagrań z webinarów organizowanych przez FXMAG, kliknij tutaj.

Jednocześnie informujemy, że dostęp do nagrań wszystkich wirtualnych spotkań inwestycyjnych jest bezpłatny dla prenumeratorów magazynu Inwestor. Kod rabatowy WEBINAR uprawnia do 20% zniżki na zakup prenumeraty pisma. Dodatkowo, osoby które wykupią prenumeratę otrzymują ebook o bezpiecznych przystaniach i archiwalne wydanie magazynu Inwestor gratis.

PRENUMERATA + DOSTĘP DO NAGRAŃ

Notowania: S&P 500

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/SP:SPX/

Michał Kalista

Z rynkami finansowymi związany od 2007 roku; Od początku zorientowany na analizę techniczną, obecnie z uwzględnieniem fundamentów, danych makro oraz psychologii. W analizie opiera się na Price Action, formacjach cenowych oraz geometrii rynku. Prywatnie pasjonat gitary klasycznej i pieszych wędrówek po Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk