• Odbierz prezent
Korekta spadkowa na kursie Bitcoina zakończona, byki wracają do gry!

Po osiągnięciu tegorocznego szczytu cenowego na poziomie około 52 000 PLN kurs Bitcoina wykonał gwałtowną korektę spadkową, która swoim zasięgiem objęła poziom 36 256 PLN. Z tego poziomu byki postanowiły zaatakować rozjuszone, aczkolwiek zadowolone z siebie niedźwiedzie i cena zaczęła znowu odbijać w górę. Jest to ważna przesłanka, aby trójfalową korektę spadkową uznać za zakończoną.

 

Korekta spadkowa zakończona, byki wracają do gry! - 1

Rynek btc/pln na bitbay.net

Większą pewność co do zakończenia korekty przyniesie wybicie szczytu fali (B) wyższego rzędu, która zlokalizowana jest na poziomie 46 831 PLN. Wszystko wskazuje na to, że właśnie w tym kierunku zmierzają byki i nie wygląda na to, by miały zamiar wziąć drugi oddech, zanim znajdą się na tym poziomie cenowym.

Jakie są pomniejsze ważne poziomy wsparcia i oporu oraz jakie warunki muszą zostać spełnione, by uznać korektę spadkową za zakończoną, dowiesz się, oglądając naszą najnowszą analizę video.

Zapraszamy!

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk