• Odbierz prezent
"Korekta czy początek krachu na światowych giełdach?" Webinar z dr. Przemysławem Kwietniem

Ostatnie spadki na światowych giełdach były jednymi z największych od 2008 roku! Czy nadchodzi kryzys? Jak zdywersyfikować swój portfel inwestycyjny?

XTB w najbliższy wtorek 13 lutego 2018 o godz. 19:00 zaprasza na bezpłatne webinarium z dr. Przemysławem Kwietniem, Głównym Ekonomistą XTB, który omówi, co może się wydarzyć w najbliższych miesiącach.


Podczas spotkania dowiesz się:

  • Co może stać za spadkami na światowych rynkach akcji?
  • Co mogą przynieść najbliższe miesiące?
  • Jak inwestować podczas spadków na giełdach?

 

ZAPISZ SIĘ na WEBINAR

 

 

Prelegent:

dr Przemysław Kwiecień - Główny Ekonomista X-Trade Brokers. Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i London Metropolitan University (tytuł MSc) – obydwie uczelnie ukończył z wyróżnieniem. Posiadacz prestiżowego certyfikatu CFA. W XTB pracuje od 2007 roku, wcześniej doświadczenie zdobywał między innymi jako doradca Ministra Finansów, Mirosława Gronickiego i ekonomista Banku Millennium. W XTB kieruje Działem Analiz, jest także pomysłodawcą i redaktorem naczelnym serwisu analitycznego TradeBeat. Ekspert w zakresie polityki monetarnej i jej wpływu na kształtowanie kursów walut. Częsty gość telewizyjnych programów biznesowych TVN BIŚ, Polsat News; autor felietonów w Parkiecie, Rzeczpospolitej i Pulsie Biznesu, prelegent i panelista na licznych wydarzeniach branżowych. Najlepszy analityk makroekonomiczny 2014 roku według NBP, Rzeczpospolitej i Parkietu. Wielokrotnie w czołówce rankingów prognoz walutowych agencji Bloomberg.

 

Weź udział w specjalnym webinarium i poznaj prognozy na 2018 rok!

 

ZAPISZ SIĘ na WEBINAR


Przemysław Kwiecień

Główny Ekonomista X-Trade Brokers. Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, absolwent UW i London Metropolitan University (tytuł MSc). Najlepszy analityk makroekonomiczny 2014 roku według NBP, Rzeczpospolitej i Parkietu. Wielokrotnie w czołówce rankingów prognoz walutowych agencji Bloomberg.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk