• Sklep
  • Odbierz prezent
  • Sklep
  • Odbierz prezent
Konkurs "Zyskaj przewagę na starcie" już trwa!
Z artykułu dowiesz się:

- Jak przebiegał pierwszy tydzień rywalizacji w konkursie "Zyskaj przewagę na starcie"

- Dlaczego warto dołączyć do zmagań traderów w konkursie organizowanym przez HFT Brokers

Pierwszy tydzień zmagań traderów w ramach konkursu "Zyskaj przewagę na starcie" już za nami. Pierwsze nagrody rozdane, a rywalizacja toczy się dalej.

 

Już w pierwszym tygodniu rywalizacja toczyła się bardzo ostro. Nagroda tygodnia trafiła do tradera, który swój rachunek powiększył ponad dziesięciokrotnie, uzyskując stopę zwrotu na poziomie 1224,84%. Każdy z 13 nagrodzonych w tym tygodniu graczy osiągnął stopę zwrotu przekraczającą 300% depozytu początkowego.

 

Chcesz wziąć udział? To proste:

  • Zarejestruj się na stronie konkursowej
  • Zainwestuj wirtualne 10 000 zł na rachunku demonstracyjnym Active NDD
  • Uzyskaj najwyższą stopę zwrotu w rankingach tygodniowych bądź rankingu głównym

 

Mimo, iż pierwszy z czterech tygodni konkursu już za nami nadal można dołączyć do rywalizacji. Każdy nowy tydzień to nowa szansa na wartościowe nagrody: MacBook'i, iPad'y mini i iPod'y. Każdy nowy tydzień zaczynasz z czystą kartą i masz taką samą szansę na zdobycie nagród tygodniowych jak pozostali gracze.

 

3 tygodnie to wystarczająco dużo czasu, by nadrobić stratę do czołówki i zgarnąć sportowe BMW i8 o wartości 600 tyś. złotych. Szczególnie, że w tym tygodniu okazji do podwyższonej zmienności będzie mnóstwo: odczyty PMI i ISM, przemówienia Mario Draghiego i ostatecznie w piątek odczyty z amerykańskiego rynku pracy - Nonfarm Payrolls.

 

Zakończenie konkursu 20 listopada o godzinie 22:00.

Zarejestruj się TUTAJ i rywalizuj


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk