• Odbierz prezent
ECB Forum
Z artykułu dowiesz się:

- Co podczas konferencji prasowej mówią prezesi banków centralnych

Szefowie Banku Anglii, Banku Japonii, Banku Kanady i Europejskiego Banku Centralnego w jednym miejscu – to wydarzenie, które bacznie obserwować będą inwestorzy rynku walutowego. Relację na żywo możemy śledzić dzięki kanałom EBC.

 

Podczas Forum na temat bankowości centralnej, organizowanego przez EBC w portugalskiej Sintrze, wypowiadają się prezesi czterech z ośmiu najważniejszych na świecie banków centralnych. Trudno spodziewać się, by na tym spotkaniu padły konkretne deklaracje na temat polityki pieniężnej ze strony KurodyCarneyaPoloza lub Draghiego. Nie należy jednak wykluczać, że padną na nim słowa istotne dla rynku walutowego.

Relację z tego wydarzenia możesz śledzić na kanale YT Europejskiego Banku Centralnego. Panel z udziełem prezesów banków centralnych rozpoczyna się o godzinie 15:30.

 


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk