• Odbierz prezent
Konferencja tradingowa: Mityczne wskaźniki analizy technicznej- czy warto z nich korzystać?

We wtorek, 6 października, o godzinie 20:00, zapraszamy na darmową konferencję tradingową, tworzoną we współpracy z brokerem TICKMILL. Tym razem zastanowimy się czy wskaźniki analizy technicznej mogą nas doprowadzić do sukcesu, czy może wyprowadzić w maliny?

Konferencja tradingowa- wskaźniki AT

Niezależnie od tego czy jesteś na rynku od miesiąca czy kilku dekad, na pewno zastanawiałeś się czy warto korzystać ze wskaźników analizy technicznej. Jest cała masa zarówno ich zwolenników jak i przeciwników, dlatego warto nieco zgłębić ten temat. Może się bowiem okazać, że to jest ten święty Graal, którego każdy poszukuje.

Projekt FXMAG i TICKMILL

Co tydzień, we wtorek o godzinie 20:00, odbywa się konferencja tradingowa, podczas której odkrywamy tajniki analizy technicznej oraz skupiamy się na psychologii inwestowania. Wyszukujemy ciekawych sytuacji z przeszłości, by na ich bazie wyciągnąć wnioski, jak skutecznie poruszać się po rynkach finansowych.

W trakcie naszego spotkania jest również sesja pytań i odpowiedzi, podczas której z wielką przyjemnością postaram się rozwiązać Państwa rozterki inwestycyjne.

Jak się zapisać na konferencję tradingową?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować.

Jeżeli obawiasz się, że ogrom wiedzy jaki otrzymasz, szybko się ulotni z głowy, nie przejmuj się. Konferencja tradingowa będzie nagrywana i dostępna całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów kwartalnika Inwestor oraz oferowana osobno jako cykl webinarów w sklepie FXMAG.

Magazyn Inwestor

W ostatnim numerze magazynu Inwestor dogłębnie przeanalizowaliśmy wszystkie kryzysy z ostatnich 100 lat. Przedstawiliśmy również symulację, jak potoczyłaby się obecna sytuacja, gdyby podążała ścieżką każdego z nich. Nie zapomnieliśmy także o wirusach i pandemiach. Przyjrzeliśmy się jak rynki reagowały w przeszłości na takie wydarzenia. Mówiąc krótko- potężna dawka danych do analizy.

Co więcej, z kodem WEBINAR, w sklepie FXMAG naliczony zostanie rabat 20%. Zapraszamy!

Zapisz się na bezpłatną konferencję tradingową


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk