• Odbierz prezent
Konferencja inwestycyjna, na której poznaliśmy sygnał mocniejszy od formacji analizy technicznej

Podczas wtorkowej konferencji inwestycyjnej przedstawiłem sygnał, który ma większą moc, niż znane formacje analizy technicznej. Było to już 13 wirtualne spotkanie z serii, którą organizujemy we współpracy z brokerem TICKMILL. Mam dobrą wiadomość dla wszystkich nieobecnych- wydarzenia są nagrywane i dostępne do odtworzenia. Na kolejną konferencję inwestycyjną zapraszam już w najbliższy wtorek o godzinie 20:00.

Sygnał mocniejszy od formacji AT

Wiele osób bardzo mocno przywiązuje się do wiedzy książkowej. Nie twierdzę, że ich czytanie jest błędem. Wręcz przeciwnie, poszerzanie wiedzy, to element obowiązkowy dla każdego tradera, spekulanta , czy inwestora. Istnieje jednak pewna granica pomiędzy korzystaniem z analizy technicznej, a ślepą wiarą w poszczególne formacje. O co dokładnie chodzi oraz jak nie popaść w psychologiczną pułapkę zajętej pozycji, wytłumaczyłem szczegółowo podczas ostatniej konferencji inwestycyjnej. Głównym tematem był jednak bardzo skuteczny sygnał, który kładzie na łopatki wszystkie znane formacje AT.

Projekt FXMAG i TICKMILL

Co tydzień, we wtorek o godzinie 20:00, odbywa się konferencja inwestycyjna. Jest to wirtualne spotkanie, podczas którego odkrywamy tajniki analizy technicznej oraz skupiamy się na psychologii inwestowania. Wyszukujemy ciekawych sytuacji z przeszłości, by na ich bazie wyciągnąć wnioski, jak skutecznie poruszać się po rynku.

W drugiej części webinaru tradingowego przeglądamy rynek, by przygotować się do nadchodzących okazji, a także przestrzec przed ewentualnymi zagrożeniami inwestycyjnymi.

Zapisz się na bezpłatną konferencję inwestycyjną

Konferencja inwestycyjna

Podczas ostatniej konferencji inwestycyjnej po raz kolejny wykazali się Państwo dużą aktywnością. Jest to dla mnie niezmiernie miłe, ponieważ głównym celem jest rozwiązywanie Państwa dylematów inwestycyjnych oraz uzbrojenie Was w jak największy asortyment wiedzy i strategii. Tylko takie przygotowanie, pozwoli skutecznie rywalizować na rynkach finansowych. Serdecznie zachęcam do zadawania pytań zarówno z szeroko pojętej tematyki inwestycyjnej, jak i konkretnych typów, które chcieliby Państwo abym przeanalizował. Wspólna dyskusja pozwala nam się rozwijać, a tylko w ten sposób jesteśmy w stanie odnosić sukcesy na tak trudnym rynku.

Dostęp do archiwum konferencji inwestycyjnych

Dostęp do nagrań wszystkich konferencji inwestycyjnych jest bezpłatny dla prenumeratorów kwartalnika Inwestor.

Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, naliczana jest zniżka w wysokości 20%.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w najbliższy wtorek, 8 września 2020 roku, o godzinie 20:00.

Zapisz się na bezpłatną konferencję inwestycyjną


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk