• Odbierz prezent
Konferencja Blockchain i Finanse

Bitcoin skończył w ostatnich dniach 11 lat. Dokładnie tyle czasu minęło od opublikowania przez Satoshiego Nakamoto  manifestu opisującego system przesyłania elektronicznych tokenów. W styczniu 2019 portal Bithub.pl wraz z kantorem kryptowalut  FlyingAtom zorganizował w Warszawie jubileuszową konferencję 10 lat Bitcoina. Wydarzenie miało na celu uczcić ten wyjątkowy moment oraz integrować społeczność z branży Blockchain i kryptowalut. Zwieńczeniem całodziennej konferencji była gala rozdania nagród Nexus 2018, które zostały przyznane wyróżniającym się w polskiej społeczności osobom i projektom. Wśród laureatów znaleźli się m.in. Krzysztof Piech, Rafał Zaorski, Marcelina Szwed - Ziemichód czy giełda Bitbay. 

Nagrody branżowe – Nexusy (ang. ogniwa), zostały tak opracowane, aby symbolizować dokonania zarówno osób, jak i całych zespołów pracujących na rzecz adopcji nowych technologii w Polsce. Gala rozdania Nexusów 2018 to nie było jednorazowe wydarzenie, ale inicjacja stworzenia symbolu branży, który będzie rokrocznie świadczył o jakości, zasługach i wiarygodności nagradzanych osób. Gala rozdania nagród za mijający właśnie rok będzie miała miejsce podczas Konferencji Blockchain i Finanse, która odbędzie się 17 stycznia 2020 w Warszawie.

Konferencja Blockchain i Finanse to wydarzenie skierowane do osób działających w branży kryptowalut, Blockchain i finansów oraz szerokiego grona entuzjastów szukających informacji z tych dynamicznie rozwijających się obszarów. Wymienione branże w znacznym stopniu się przenikają, a ta konferencja stworzy platformę do dyskusji, wymiany doświadczeń, eksploracji nowych technologii oraz zdobywania kontaktów biznesowych. Konferencja Blockchain i Finanse odbędzie się w centrum konferencyjnym MsMermaid Center at The Tides (ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa). 

W przestrzeni konferencji zostaną ustawione dwie sceny tematyczne – Blockchain i Finanse. Pozwoli to na indywidualny dobór wystąpień dla każdego uczestnika wydarzenia. Na każdej ze scen odbędzie się 11 prelekcji oraz 3 panele dyskusyjne.

Wśród obecnie potwierdzonych prelegentów sceny Finanse znajdziemy takie nazwiska jak: Rafał Zaorski (TJS), Łukasz Zgiep (Beesfund), Bolesław Wójtowicz (Bogaty.man), Sławomir Muturi (fridomia.pl), Przemysław Słomski (slomski.us), Krzysztof Wojczal (krzysztofwojczal.pl), Paweł Bilnicki (zarobmy.se), Wojciech Jakubas (zarobmy.se) czy Leszek Koprowicz (FlyingAtom Gold).

Na scenie Blockchain wystąpią z kolei: Krzysztof Piech, Marek Kirejczyk (ETH Works),  Piotr Włodarek (Signalli), Jacek Czarnecki (MakerDAO), Tomasz Drwięga (ETH Parity), Artur Kuczmowski (Kancelaria Thompson&Stein), Damian Dzienio (FlyingAtom.io), Paweł Cichocki (Nebula Network), Marcin Żywica (ŻET Technologies) czy Adam Betka (redaktor Bithub.pl).

Po części konferencyjnej będzie miała miejsce gala rozdania nagród Nexus 2019. W tym roku zostaną również przyznane dodatkowe nagrody dla najlepszych wystąpień z poszczególnych scen. Galę rozdania nagród uświetni występ satyryka Andrzeja Poniedzielskiego.

Bilety na konferencję Blockchain i Finanse są już w sprzedaży. Dostępne są w kilku wariantach cenowych. Bilet normalny upoważnia nas do wejścia na konferencję, uczestnictwo w prelekcjach i panelach dyskusyjnych. Można też kupić bilet normalny rozszerzony o uczestnictwo w gali rozdania nagród Nexus 2019 wraz z występem kabaretowym. Dostępne są również bilety VIP. W ich cenie poza uczestnictwem w konferencji mamy zapewniony  dostęp do strefy VIP, a w niej poczęstunek, całodzienny catering VIP, spotkania z prelegentami oraz zarezerwowane miejsca w pierwszych rzędach podczas gali. W pierwszej turze sprzedaży bilety normalne kupimy za 100 zł netto, normalny rozszerzony o galę za 200 zł netto, a bilet VIP za 700 zł netto. Ceny biletów będą rosły wraz ze zbliżaniem się terminu konferencji. Obecne, promocyjne ceny obowiązują do 18 grudnia.\

Konferencja Blockchain i Finanse

Szczegółowe informacje o konferencji, prelegentach, gali Nexus 2019 oraz cenach biletów znajdują się na stronie wydarzenia: https://kbif.pl/

Serdecznie zapraszamy!

 

Artykuł jest dostępny dla czytelników magazynu FXMAG.

Chcesz uzyskać dostęp do artykułu?


Łukasz Kopeć

Marketing Manager portalu Bithub.pl oraz kantoru FlyingAtom. W 2017 roku swoje zainteresowanie kryptowalutami przeniósł na ścieżkę zawodową.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk