• Odbierz prezent
Komunikat CySEC i FSC dla klientów Interactive Company JSC

Cypryjski regulator CySEC opublikował dziś komunikat dotyczący decyzji jego bułgarskiego odpowiednika w sprawie spółki Interactive Company JSC (wcześniej Global Markets JSC), zawierającą informacje dla osób mających roszczenia w stosunku do firmy.

 

5 lipca bułgarski regulator FSC podjął szereg decyzji w sprawie spółki Interactive Company JSC (wcześniej Global Markets JSC). Na mocy tej decyzji p. Tsvetan Ivanov Borisov otrzymał zakaz zarządzania spółką i reprezentowania jej. FSC powołał kuratora, który w tym czasie ma zająć się sprawą roszczeń klientów wobec firmy.

 

CySEC wraz z FSC informują, że klienci Interactive Company JSC, którzy mają roszczenia w stosunku do spółki (dotyczy to umów zawartych przed 14 czerwca), mogą skontaktować się w tej sprawie z kuratorem. Takie osoby powinny przekazać kuratorowi wszelkie dokumenty dotyczące współpracy z Interactive Company JSC najpóźniej do 30 września 2017 roku.

Dane do kontaktu:

  • Natalia Angelova Kumpikova
  • Republic of Bulgaria, 1000 Sofia, 1 Slaveykov Sq., entr. A, 2nd floor
  • E-mail: nkumpikova@lyulinplaza.com
  • Tel.: +359 2 980 75 77

Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk