• Odbierz prezent
Komu służy reflacja? Co przyniesie tydzień?- dr Przemysław Kwiecień

Sporo mówi się ostatnio o tym, że rośnie inflacja oraz rentowności obligacji. Obecnie mamy pauzę, ale wiele wskazuje na to, że ten trend może być kontynuowany, więc które aktywa w przyszłości, w takim otoczeniu, będą zachowywały się dobrze? Sprawdził i przedstawił to dziś na cyfrach dr Przemysław Kwiecień - główny ekonomIsta XTB.

Zapraszamy na poniedziałkowy webinar, w którym opowiemy m.in. o reflacji, podatkach, decyzjach banków centralnych i sezonie wyników.

O czym jeszcze w dzisiejszym webinarium?

  • Reflacja – które aktywa ją lubią?
  • Propozycje podatkowe Bidena
  • Zaskakująca decyzja Banku Kanady
  • Zapowiedź posiedzenia Fed

Oglądaj online

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk