• Odbierz prezent
trading fibonacci trading harmoniczny

Być może jesteś już doświadczonym Traderem dysponującym własną strategią inwestycyjną zbudowaną na bazie wieloletnich doświadczeń w inwestycjach na giełdzie. Jeżeli tak, przedstawione przez nas zagranie stanowić może skuteczne uzupełnienie w Twoim trading planie. Zachęcamy do przetestowania przedstawionej przez nas strategii oraz dopasowanie jej do własnych upodobań oraz charakteru inwestycji.

 

Jeżeli jesteś początkującym inwestorem, który wciąż poszukuje odpowiednich dla siebie narzędzi na rynku, być może zaproponowana przez nas metodologia okaże się dla Ciebie odpowiednia i z powodzeniem zbudujesz na niej swój własny system inwestycyjny, który pozwoli Ci skutecznie handlować każdego dnia. Skuteczność zaprezentowanej strategii zależeć będzie w dużym stopniu od Ciebie, psychologii w Twoim tradingu oraz sposobu w jaki wykorzystasz przedstawione przez nas narzędzie.

Zaprezentowane tutaj schematy stanowią podstawę oraz minimalne warunki jakie muszą zostać spełnione na rynku, by móc myśleć o otwarciu pozycji. Należy pamiętać, że skuteczność każdej strategii to nie tylko ilość i jakość uzyskanych potwierdzeń. To również umiejętność zarządzania pozycją, sposób jej prowadzenia, technika stawiania zleceń zabezpieczających, odpowiednia relacja zysku do ryzyka i w bardzo dużym stopniu wspomniana już psychologia, z którą bezpośrednio wiąże się dyscyplina Tradera. Wszystkie te czynniki stanowią o sukcesie, który rozumiemy nie jako powodzenie pojedynczych transakcji, ale jako długoterminowe i systematycznie osiągane zyski.

Mając na uwadze powyższe elementy zapraszamy do zapoznania się z proponowaną przez nas strategią. Jej zastosowanie omówione zostanie krok po kroku. Jest to zagadnienie proste i zaadaptowanie go w rzeczywistym handlu nie powinno przysporzyć szczególnych trudności. Zaczynajmy więc!

Artykuł jest dostępny dla czytelników magazynu FXMAG.

Chcesz uzyskać dostęp do artykułu?


Łukasz Fijołek

Pomysłodawca oraz założyciel serwisów FxParkiet.pl i FiboTeamSchool.pl. Ekspert w dziedzinie formacji harmonicznych oraz technik Fibonacciego. Na rynku Forex od ponad 10 lat.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk