• Odbierz prezent
Kompendium wiedzy o inwestowaniu od nagradzanych analityków TMS Brokers już dostępne na rynku!

„Biblioteczka inwestora” to nie tylko pigułka informacji o tym jak stawiać pierwsze kroki w tradingu - to seria ebooków, która przeprowadzi inwestora krok po kroku przez kluczowe obszary edukacji finansowej. Wobec takiego zestawu pozycji nikt, kto pragnie rozszerzyć swoją wiedzę o to na czym i jak handlować, nie powinien przejść obojętnie.

„Inwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki” – stwierdził niegdyś Benjamin Franklin i trudno się z nim nie zgodzić. Każdy kto inwestuje w kontrakty na różnice kursową powinien być nie tylko na bieżąco z rynkiem, ale też zastanawiać się jak poszerzać i dywersyfikować swój portfel i nieustannie się uczyć. Jak inwestować w kontrakty na surowce? Jak stawiać pierwsze kroki w handlu CFD na indeksy i akcje? Czy analiza techniczna działa? To tylko jedne z wielu pytań, na które odpowiada seria e-booków od TMS Brokers.

„Biblioteczka inwestora” to kwintesencja wiedzy o inwestowaniu. Podsumowane w prosty sposób teoretyczne wyjaśnienia trudnych z pozoru zagadnień, zestawione z praktycznymi radami, wykresami i analizami to idealny zestaw na jesienne dni. Zwłaszcza, że inwestycja w wiedzę się opłaca – nie tylko jako element samorozwoju. Analiza 6 e-booków może przełożyć się na rzeczywisty zysk.

 

"POBIERZ PAKIET" 6 bezpłatnych ebooków i ucz się inwestować    

    

Jak zacząć – dla początkujących oraz tych, którzy chcą wiedzieć więcej

„Poradnik początkującego inwestora” to elementarz dla inwestorów, który odpowiada na pytania: jak szybko i łatwo zawierać transakcje online? W jaki sposób skutecznie analizować wydarzenia rynkowe? W co i kiedy warto inwestować? Z kolei „Giełda jakiej nie znasz” pomaga zrozumieć czym rynek CFD różni się od rynku futures, jak wykorzystać bessę czy jakich błędów unikać podczas inwestowania na giełdzie. Z kolei publikacja „Niemiecki indeks giełdowy bez tajemnic” przybliża ceniony wśród inwestorów instrument, pokazując czy warto stosować na nim analizę techniczną oraz na co zwracać uwagę podczas handlu na DE30.

„Siedem skutecznych sygnałów analizy technicznej” dotyka kluczowych narzędzi dla każdego tradera, pokazując jakie są najczęściej spotykane sygnały transakcyjne bazujące na AT. Ebook podpowiada również kiedy analiza techniczna ma szansę pomóc inwestorowi w podjęciu dobrej decyzji, a kiedy warto bardziej skupić się na fundamentach.

Odkryj potencjał świata surowców: bezpieczne przystanie metali szlachetnych i dynamiczny rynek ropy

Wielu traderów skupia się na najbardziej popularnych instrumentach takich jak pary walutowe i indeksy, pomijając rynek towarów i surowców, który daje wiele okazji, ale wymaga odpowiedniego podejścia. Aby ułatwić start w inwestowanie w tą klasę aktywów eksperci TMS Brokers, którzy specjalizują się w rynku surowców, stworzyli dwie pozycje:„5 faktów o rynku złota” oraz „Przewodnik o rynku ropy”.

Pierwszy opowiada o kluczowych elementach wpływających na cenę złota oraz na co warto zwracać uwagę, analizując rynek tego metalu. Takie rzeczy warto wiedzieć, zwłaszcza, że w wakacje złoto błyszczało najjaśniej od 6 lat, a jego cena po ostatnich atakach na rafinerie w Arabii Saudyjskiej znów wzrosła. Notowania ropy naftowej są w ostatnich dniach gorącym tematem, a zgłębić go i zrozumieć pozwoli drugi z cyklu ebooków surowcowych „Przewodnik po rynku ropy”. Opowiada on m.in. skąd bierze się globalne znaczenie surowca określanego mianem „czarnego złota”, jak atak na rafinerie Arabii Saudyjskiej wpłynął na rynki, jakie są inne najważniejsze wydarzenia i transakcje na rynku ropy naftowej, a także od czego zależy wycena ropy.

Zyskaj przewagę na rynku, odbierz kompletną biblioteczkę inwestora już dziś! 


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk