• Odbierz prezent
Jarosław K. na liście ostrzeżeń publicznych KNF

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego wpisał na listę ostrzeżeń publicznych kolejny podmiot. Tym razem jest to Jarosław K. - osoba fizyczna nieuwidoczniona w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, co widnieje na liście KNF.

 

W związku z zawiadomieniem o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 171 ust. 1–3 ustawy Prawo bankowe (wykonywanie czynności bankowych, w szczególności przyjmowanie wkładów pieniężnych w celu obciążania ich ryzykiem, bez zezwolenia KNF) na listę ostrzeżeń publicznych trafił Jarosław K.

To już kolejny podmiot, który trafił na listę ostrzeżeń KNF na początku tygodnia. Oprócz pomniejszych podmiotów, na listę trafiają również znane szerszemu gronu. Niektóre z podmiotów wystosowują oświadczenia do wpisu na listę ostrzeżeń KNF. Tak jak w przypadku spółki Inwestycje Alternatywne Profit S.A.

 

Pełna lista ostrzeżeń KNF jest dostępna TUTAJ

Dzięki nowej aplikacji - KNF Alert - możesz być na bieżąco informowany o ostrzeżeniach publicznych KNF. Aplikacja jest dostępna do pobrania w Google Play.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk