• Odbierz prezent
lista ostrzeżeń knf
Z artykułu dowiesz się:

- Jaki podmiot trafił na listę ostrzeżeń KNF

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego wpisał na listę ostrzeżeń publicznych kolejny podmiot. Jest nim BANK-SYSTEM Agnieszka Nowicka.

 

W związku z zawiadomieniem o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 171 ust. 1–3 ustawy Prawo bankowe (wykonywanie czynności bankowych, w szczególności przyjmowanie wkładów pieniężnych w celu obciążania ich ryzykiem, bez zezwolenia KNF) na listę ostrzeżeń publicznych trafił BANK-SYSTEM Agnieszka Nowicka z siedzibą w Dusznikach.

 

Jest to kolejny podmiot, który w ostatnim czasie trafił na listę ostrzeżeń. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o tym , że na ‘czarną listę’ KNF trafiła spółka Inwestycje Alternatywne Profit S.A. Na portalu fxmag.pl opublikowaliśmy również oświadczenie prezesa tego podmiotu, które wskazuje, że jego spółka mogła paść ofiarą fałszywego donosu, mającego znamiona czynu nieuczciwej konkurencji.

 

Pełna lista ostrzeżeń KNF jest dostępna TUTAJ

Dzięki nowej aplikacji - KNF Alert - możesz być na bieżąco informowany o ostrzeżeniach publicznych KNF. Aplikacja jest dostępna do pobrania w Google Play.

 


Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk