• Odbierz prezent
Kolejna własna produkcja Art Games Studio – na Steam pojawił się RC Service Simulator – produkcja trafi do sprzedaży w 2020 roku

Art Games Studio, notowany na NewConnect producent i dystrybutor gier wideo na PC i konsole, opublikował w serwisie Steam zapowiedź swojej kolejnej produkcji – RC Service Simulator, w której gracz wcieli się w konstruktora aut. Studio będzie jednocześnie wydawcą tytułu. Gra ukaże się w wersji na komputery stacjonarne i konsolę Nintendo Switch w czwartym kwartale 2020 roku.

RC Service Simulator to produkcja, w której użytkownik wciela się w konstruktora customowych, zdalnie sterowanych modeli. W prosty ale również precyzyjny i dokładny sposób jest w stanie złożyć swój własny pojazd RC, który może później przetestować na torze wyścigowym i zdobywać punkty za lepsze osiągi.

- W RC Service Simulator stawiamy na wysoki realizm konstruowania pojazdów. Tytuł dedykujemy nie tylko pasjonatom modelarstwa, ale także graczom, którzy nigdy nie mieli do czynienia z tym hobby. Mam nadzieję, że poprzez nasz projekt nowe osoby zainteresują się prawdziwymi modelami RC i być może odkryją swoją nową pasję. Nasz tytuł na pewno zagwarantuje fantastyczną zabawę – informuje Jakub Bąk, prezes Art Games Studio.

Gracz poprowadzi również warsztat, w którym zajmie się naprawą samochodów. Dzięki temu zarobi na lepsze części do własnego modelu. Lepsze części oznaczają ciekawszy wygląd auta i przyjemniejszą jazdę.

RC Service Simulator to jeden z kilku projektów, nad którymi obecnie pracuje Art Games Studio.

Link do trailer'a:

https://store.steampowered.com/app/1208270/RC_Service_Simulator/

- Koniec roku jest dla nas bardzo pracowity. Nie tylko dodajemy własne gry do portfolio, lecz również zwiększamy działalność w zakresie marketingu i wydawniczym. Stawiamy na popularny typ gier symulacyjnych pozwalających na robienie rzeczy, z którymi rzadko można spotkać się w realnym życiu. Koncentrujemy się na wyborze gier, które w naszej ocenie będą ciekawe dla graczy, a dla nas rentowne. – mówi Jakub Bąk.

W minionym tygodniu ukazał się trailer zapowiadanej kilka miesięcy temu humorystyczno-rozrywkowej gry Pooplers. Gra będzie dostępna w wersji na PC i Nintendo Switch w I kwartale 2020 roku.

Strategicznym celem Art Games Studio jest m.in. rozszerzanie portfolio własnych gier w zakresie działalności produkcyjnej i wydawniczej.

O Art Games Studio:

Art Games Studio S.A. zostało założone w 2017 r. Prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne. W swoim portfolio posiada takie gry jak: "Earthworms", „Escape Doodland”, "Bad Dream: Fever" czy „Unlucky 7”.

Spółka zadebiutowała na NewConnect w maju 2019 r.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk