• Odbierz prezent
Kolejna okazja na kursie dolara do jena (USD/JPY)

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej dolara do jena USD/JPY na interwale 4-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę rynkową Ujka na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. Początek lewej strony wykresu zawiera lokalny dołek, który stanowi podstawę dla mierzenia Fibonacciego.

Główny swing wzrostowy zawiera się w przedziale cenowym 104,15 – 107,05. Jest to fala, która budowana była przez kupujących w pierwszej połowie sierpnia. Pomimo zakresu blisko 300 pipsów, horyzont czasowy dwóch tygodni nie świadczy o ponadprzeciętnej dynamice.

Kolejna Okazja Na USDJPY - 1

Kurs dolara do jena USDJPY na interwale H4

Piątkowa sesja europejska rozpoczyna się od retestu układu harmonicznego FT Pattern. Jest to schemat z punktem “D” na wysokości mierzenia Fibonacciego 88,6%. Analizowana strefa popytowa odnosi się do poziomu cenowego 104,45.

Z uwagi na dość szeroki horyzont czasowy budowanej formacji, optymalnym rozwiązaniem wydaje się być handel z perspektywy interwału 4-godzinowego. Ewentualna pozycja long powinna być zaplanowana na kilkudniowy target czasowy.

Notowania: USDJPY

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDJPY/

Orbex

Orbex jest w pełni licencjonowanym i regulowanym brokerem Forex, działającym od 2010 roku. W skład spółki wchodzi Orbex Limited, regulowany przez CySec i Orbex Global Ltd. regulowany przez Mauritius Financial Services Commission (FSC). Orbex oferuje swoim traderom szeroki zakres instrumentów i konkurencyjne warunki handlowe na MetaTrader 4, takich jak: Waluty z Spready już od O pipsów, Wskaźniki giełdowe, Surowce energetyczne,  Metale szlachetne, Akcje spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk