• Odbierz prezent
Kolejna gra z portfolio Gaming Factory trafia na steam. Gunslingers & Zombies w wersji early access dostępna już w styczniu

15 stycznia na platformie Steam zostanie udostępniona strategiczna gra z portfolio wydawniczego Gaming Factory – Gunslingers & Zombies, w trybie early access. Tytuł w zabawny sposób łączy ze sobą temat Dzikiego Zachodu i świata nieumarłych. Gracz wcieli się w rolę rewolwerowca, który podejmie walkę z zoombie. Producentem Gunslingers & Zombies jest spółka Live Motion Games.

- Portfolio naszych gier jest bardzo szerokie. Po ogłoszeniu Celebrity Life, w której gracz pozna blaski i cienie sławy, szykujemy się do premiery wczesnego dostępu gry dla zupełnie innego odbiorcy. Tym razem proponujemy graczom strategię pełną akcji. Udadzą się na Dziki Zachów, gdzie zamiast sielskiej atmosfery i pięknych kobiet, będą musieli dołączyć do gangu rewolwerowców i podjąć walkę o życie z zoombie. W grze nie zabraknie komicznych sytuacji – Dziki Zachód, który ostatecznie okaże się Dziwnym Zachodem, przedstawiony jest z przymrużeniem oka, tam nic jest normalne, dlatego warto ten świat poznać osobiście – mówi Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory.

W Gunslingers & Zombies gracz będzie zdany na siebie, aby przeżyć musi zbierać zapasy żywności, amunicji i lekarstw. Niejednokrotnie zdobędzie je w nielegalny sposób, podczas włamania. Będzie musiał mądrze planować taktykę walki z wrogiem, aby wyjść zwycięsko wyjść z każdej opresji. Do jego dyspozycji będzie szeroki arsenał broni.

Producentem tytułu jest studio Live Motion Games. – Z przyjemnością współpracowaliśmy z Gaming Factory przy tym projekcie. Gunslingers and Zombies to gra turowa, gracz w roli kowbojów i kowbojek musi skutecznie wykorzystać ograniczone punkty akcji i zasoby, aby przeciwstawić się fali atakujących zombie– komentuje Michał Kaczmarek, prezes zarządu Live Motion Games.

Premiera gry w trybie early access odbędzie się 15 stycznia na platformie Steam.

GUNSLINGERS & ZOMBIES – GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI

  • Zaszalej na Dziwnym Zachodzie – czeka na Ciebie niepoważny, post apokaliptyczny scenarisz, w którym nic nie jest normalne;
  • Planuj taktykę działania i wcielaj ją w życie w turowych pojedynkach – Jiiiihaaaa i do przodu!
  • Staw czoła zombiakom innym niż wszystkie – ostrzeżenie, prawdopodobnie po spotkaniu z tym zielonym mięsem nigdy więcej nie zamówisz buffalo wings;
  • Korzystaj z szerokiego arsenału broni – od pistoletów, przez strzelby, po działka, noże i wiele więcej!
  • Dbaj o zapasy – dostępnych zasobów będzie niewiele więc rozglądaj się uważnie za lekarstwami czy amunicją;
  • Korzystaj ze znajdziek – im trudniej je zdobyć, tym większą mają wartość, co oznacza, że Twoje umiejętności włamywacza na pewno nie raz Ci się przydadzą.

Karta Steam: https://store.steampowered.com/app/1059740/Gunslingers__Zombies/

Więcej informacji można znaleźć na Steamie i Facebooku

O Gaming Factory:

Gaming Factory to producent i wydawca gier na PC i konsole. Wśród kluczowych założeń strategii działania spółki jest m.in. wydawanie nisko i średnio-budżetowych gier, w tym poszukiwanie projektów o znaczącym potencjalne sprzedażowo-marketingowym oraz zwiększanie przychodów z produkcji własnych projektów, w oparciu o rozwijany dział marketingu.

Spółka współpracuje z ponad 20-stoma deweloperami gier i pracuje obecnie nad ponad 25-cioma produkcjami na PC oraz ponad 30-stoma produkcjami na konsole. Gaming Factory produkuje i wydaje gry o zróżnicowanej tematyce, w tym: symulatory, gry przygodowe, gry akcji, tycoon.

23 lipca akcje Gaming Factory zadebiutowały na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

O Live Motion Games:

Live Motion Games prowadzi działalność na rynku gier wideo. Studio zajmuje się produkcją gier komputerowych na platformę Steam. Spółka powstała w 2017 roku.  Jej największym akcjonariuszem jest notowany na GPW wydawca i producent gier komputerowych – PlayWay – który posiada 47 proc. udziałów LMG.

Strategia spółki zakłada tworzenie niskobudżetowych projektów, a następnie ich sprzedaż na całym świecie w modelu cyfrowym, za pośrednictwem platformy Steam.

Live Motion Games SA zamierza wejść na rynek NewConnect w I półroczu 2021 roku.


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk