• Odbierz prezent
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW)

Jak poinformowano na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego, z upoważnienia KNF skrócono zawieszenie obrotu akcjami Lark.pl S.A.

Skrócenie czasu zawieszenia obrotu akcjami spółki na GPW było możliwe dzięki opublikowaniu przez Spółkę skonsolidowanego raportu za pierwsze półrocze 2017 r.

KNF skierowała wcześniej do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie żądanie zawieszenia obrotu akcjami Lark.pl oraz pięciu innych spółek. Powodem żądania było właśnie nieprzekazanie przez te spółki do wiadomości publicznej raportów za pierwsze półrocze 2017 r. w wymaganych  terminach.

Lark.pl S.A. to spółka będąca producentem nawigacji samochodowej (GPS), a także dystrybutorem elektroniki. Akcje Spółki notowane są na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.


Kamil Marszycki

Analityk finansowy specjalizujący się w rynkach akcyjnych. Zainteresowany finansami behawioralnymi i wpływem rachunkowości na wycenę spółek. Wyznaje zasadę głoszącą, że nawet w najgorszych sytuacjach można odnaleźć perspektywę osiągnięcia sukcesu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk