• Odbierz prezent
Klucze do apartamentów w Rezydencji Niechorze trafiły już do pierwszych właścicieli

Pierwszy etap nadmorskiej inwestycji Grupy Multico został zakończony. Już 30 apartamentów znalazło nowych właścicieli, którzy w maju otrzymają klucze. A kolejne lokale są rezerwowane przez potencjalnych nabywców.

Rezydencja Niechorze to inwestycja w malowniczej części Wybrzeża Trzebiatowskiego. Z udziałem doświadczonego wykonawcy – FB Antczak, pierwszy etap inwestycji został zrealizowany w zaledwie rok. Z 89 wybudowanych apartamentów sprzedano już 1/3, a deweloper planuje jeszcze budowę całorocznego basenu, stref rekreacyjnych i lokali restauracyjnych. Luksusowe przestrzenie apartamentów są wykończone „pod klucz” i dostępne w trzech różnych stylach.

Zastosowanie w projekcie różnorodności w designie apartamentów pozwoliło na maksymalne dopasowanie do gustów potencjalnych klientów. Apartamenty w stylu Classic to propozycja stonowana, lecz elegancka, w której gzymsy sztukateryjne i drewniana podłoga podkreślają piękno błękitu ścian. Pakiet Modern Loft sprawdzi się dla osób doceniających prostotę i czystą linię nowoczesnych wnętrz, gdzie nadmorski klimat podkreślają marynistyczne akcenty. Z kolei w stylu Eco-Boho przytulny nastrój nadają naturalne materiały, takie jak drewna, wikliny, trawy morskie i len. Nowi właściciele zdają się doceniać zastosowane rozwiązania, bo na III kondygnacji budynku pozostało jedynie 5 wolnych apartamentów.

- Przekazanie apartamentów wraz z otwarciem sezonu, to nasza odpowiedź na trwającą pandemię. Zbliżające się wakacje prawdopodobnie nie będą się wiązały z licznymi wyjazdami za granicę, stąd też rośnie zainteresowanie pobytami w Polsce. Kameralne apartamenty na własność to inwestycja w komfort i niezakłócony wypoczynek. A w naszej Rezydencji z pewnością można wypocząćmówi Małgorzata Rożek, zarządca inwestycji.

Polskie kurorty rokrocznie przyciągają coraz więcej gości. Według Głównego Urzędu Statystycznego i ich raportu „Turystyczne obiekty noclegowe na obszarach nadmorskich w lipcu i sierpniu 2020 r.” w ubiegłym roku wakacje nad polskim morzem spędziło 1,5 mln turystów którzy skorzystali z 7,3 mln noclegów.

- Apartamenty w Rezydencji Niechorze, to nie tylko miejsce na indywidulany odpoczynek, ale też dobra lokata kapitału pod wynajem. Apartamenty są kompletnie wykończone i umeblowane, co pozwala przyjmować gości od zaraz. Kilka dni nad morzem czy nawet kilka miesięcy – wszystko jest możliwe. Okolica dostarcza atrakcji, dlatego nikt, z pewnością, nie będzie się nudziłdodaje Małgorzata Rożek.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk