• Odbierz prezent
Klucz do skutecznego tradingu - rozgrywanie pierwszej korekty w trendzie. Darmowy webinar

Już jutro, 20 stycznia 2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się kolejny webinar organizowany we współpracy z brokerem Orbex. Tematem webinaru będzie kwestia rozgrywania pierwszej korekty w trendzie.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Zapewne większość z was słyszała powiedzenie „Trend is your friend” (Trend jest twoim przyjacielem). I chociaż są osoby, które świetnie opanowały grę na korektę, czyli przeciw głównemu trendowi, statystycznie zdecydowanie bardziej opłaca się właśnie zagrywać z trendem. Powstaje jednak problem, jak zidentyfikować zmianę trendu, gdzie szukać wejścia w pozycję, żeby nie dać się „złapać” po niewłaściwej stronie rynku.

Na webinarze poznasz schemat zagrywania na pierwszą korektę w nowym trendzie. Dowiesz się, w którym miejscu zajmować pozycję, tak, aby ponosić jak najmniejsze ryzyko w przypadku niepowodzenia. Ta technika pozwoli ci zidentyfikować początek potencjalnego nowego trendu już w jego wczesnej fazie. Dużą zaletą tej metody jest fakt, że można ją stosować na każdym rynku i interwale czasowym, o czym przekonasz się z przedstawionych przykładów rynkowych.

Jak zapisać się na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować klikając w poniższy przycisk. Wirtualne spotkanie inwestycyjne będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR

Dostęp do nagrań webinarowych

Jeśli chciałbyś otrzymać dostęp do wszystkich nagrań z webinarów organizowanych przez FXMAG, kliknij tutaj.

Jednocześnie informujemy, że dostęp do nagrań wszystkich wirtualnych spotkań inwestycyjnych jest bezpłatny dla osób, które wykupią Akademię Inwestora. Dodatkowy gratis to ebook o bezpiecznych przystaniach czyli Jak zabezpieczyć kapitał przed inflacją. Kod rabatowy WEBINAR uprawnia do 20% zniżki na tę ofertę.

 

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Michał Kalista

Z rynkami finansowymi związany od 2007 roku; Od początku zorientowany na analizę techniczną, obecnie z uwzględnieniem fundamentów, danych makro oraz psychologii. W analizie opiera się na Price Action, formacjach cenowych oraz geometrii rynku. Prywatnie pasjonat gitary klasycznej i pieszych wędrówek po Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk