• Odbierz prezent
Klin na rynkach finansowych- jak go rozpoznać i interpretować?
fot. freepik.com

Kontynuując serię edukacyjną, przyjrzymy się kolejnej formacji wywodzącej się z analizy technicznej. Tym razem przyszedł czas na formację klina. Na czym ona polega, jak ją rozpoznać oraz w jaki sposób interpretować? Na wszystkie te pytania porozmawiamy już w najbliższą środę, 14 lipca, o godzinie 20:00. Postaramy się również stworzyć gotową strategię rozegrania klina, która będzie zawierała precyzyjnie wyznaczone miejsce wejścia w pozycję, a także sposób wytyczenia miejsca obronnego stop loss i umiejscowienie prawdopodobnego zasięgu, generującego nasz potencjalny zysk. Jeżeli ciekawi Cię ta tematyka, to zapraszam na webinar organizowany wraz z brokerem Orbex.

Formacja klina

Formacja klina jest jedną z ciekawszych informacji rynkowych. Jej charakterystyczny kształt mówi bardzo dużo o momencie cyklu trendowego, w którym się znajdujemy. Nie można jednak identycznie interpretować każdej podobnie wyglądającej struktury, ponieważ sami wpędzimy się w ten sposób w kłopoty. Aby formacja klina okazała się lukratywną wskazówką rynkową, spełniony musi zostać szereg warunków. O tym na co zwracać uwagę oraz w jaki sposób rozegrać formację klina, porozmawiamy na najbliższym webinarze edukacyjnym.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Nowy numer Magazynu FXMAG

W naszym sklepie dostępny jest już najnowszy egzemplarz Magazynu Inwestor. To doskonały moment by skorzystać z prenumeraty składającej się z 4 kwartalników. Decydując się na prenumeratę zyskasz zdecydowanie niższą cenę. Dodatkowo, wpisując kod WEBINAR w trakcie składania zamówienia, otrzymasz dodatkową zniżkę, wynoszącą 20%. Promocja dotyczy wszystkich produktów znajdujących się w sklepie FXMAG, także naszego największego przedsięwzięcia, czyli Akademii Inwestora.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk