• Odbierz prezent
Klastry Fibonacciego czyli jak zwiększyć precyzję zagrań na rynku

Już jutro, 13 stycznia 2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się kolejny webinar organizowany we współpracy z brokerem Orbex. Tematem webinaru będą zgrupowania zniesień Fibonaccego zwane klastrami.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Umiejętne posługiwanie się geometrią rynku daje istotną przewagę w inwestowaniu. Mierzenia Fibonacciego odpowiednio używane są bardzo wartościowym narzędziem do wyszukiwania miejsc wejścia w pozycję jak i poziomów docelowych. Na webinarze poznasz sposób, aby jeszcze zwiększyć ich wartość prognostyczną wykorzystując zgrupowania zniesień czyli klastry. I właśnie ten element prognostyczny jest ich istotną przewagą , gdyż większość wskaźników technicznych opartych jest o cenę a więc z definicji jest opóźnionych i niejako podąża za ceną. Podczas szkolenia dowiesz się jak w kilku prostych ruchach na platformie wyznaczyć miejsca, w których cena z dużym prawdopodobieństwem zareaguje. Klastry Fibo można również z powodzeniem traktować jako poziomy oporu i targety dla już otwartych pozycji. Schematy zostaną szczegółowo omówione i zaprezentowane na wykresach instrumentów z rzeczywistego rynku.  

Jak zapisać się na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować klikając w poniższy przycisk. Wirtualne spotkanie inwestycyjne będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich osób, które wykupią Akademię Inwestora.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR

Dostęp do nagrań webinarowych

Jeśli chciałbyś otrzymać dostęp do wszystkich nagrań z webinarów organizowanych przez FXMAG, kliknij tutaj.

Jednocześnie informujemy, że dostęp do nagrań wszystkich wirtualnych spotkań inwestycyjnych jest bezpłatny dla osób, które wykupią Akademię Inwestora. Dodatkowy gratis to ebook o bezpiecznych przystaniach, czyli Jak zabezpieczyć kapitał przed inflacją. Kod rabatowy WEBINAR uprawnia do 20% zniżki na tę ofertę.

 

Notowania: DAX

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/XETR:DAX/

Michał Kalista

Z rynkami finansowymi związany od 2007 roku; Od początku zorientowany na analizę techniczną, obecnie z uwzględnieniem fundamentów, danych makro oraz psychologii. W analizie opiera się na Price Action, formacjach cenowych oraz geometrii rynku. Prywatnie pasjonat gitary klasycznej i pieszych wędrówek po Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk