• Odbierz prezent
Klabater udostępnia '90s Football Stars w Early Access

’90s Football Stars – tytuł z portfolio wydawniczego Klabatera debiutuje dziś w usłudze Early Access (przedsprzedaż gry pozwalająca na testowanie przedpremierowej wersji) na platformie Steam. Producentem gry jest argentyńskie studio Purple Tree. Pełna wersja gry będzie dostępna na konsole obecnej generacji (w tym Nintendo Switch) oraz komputery PC w pierwszej połowie 2019 roku.

’90s Football Stars  czerpie z atmosfery kultowych czasów piłki nożnej lat 90-tych, kiedy ta dyscyplina rozkwitała na dobre, a w „nogę” grali praktycznie wszyscy, wcielając się w postać Maradony, Romario, czy Zidane’a. W tym czasie pojawiły się też pierwsze klasyczne gry piłkarskie, takie jak International Superstar Soccer, które idealnie oddawały ducha tego sportu. –  Zakochaliśmy się w szybkim tempie gry i kreatywnym podejściu do prostej, klasycznej rozgrywki znanej z kultowych gier. ’90s Football Stars to zwariowana zabawa dla wszystkich, którzy mają dość kliszy znanych z rynku gier piłkarskich. – komentuje Michał Gembicki, prezes spółki Klabater.

W najbliższych miesiącach studio Purple Tree planuje wprowadzanie dodatkowej zawartości oraz pracę nad uwagami zgłoszonymi przez graczy.

- Piłka nożna to przede wszystkim wspólne spędzanie czasu. Nieważne, czy biegamy na boisku, czy siedzimy na kanapie w kilka osób z padami w rękach. Zawsze chodzi o to samo – bycie razem i dobrą zabawę. – komentuje Pablo Cerrutti, dyrektor kreatywny w Purple Tree. –  Dlatego zdecydowaliśmy się na Early Access. Praca ze społecznością to dla nas również forma dobrej zabawy i zaproszenie fanów do współtworzenia gry. Wierzę, że ’90s Football Stars bardzo zyska dzięki informacjom zebranym od graczy i jestem ciekaw, jak te uwagi wpłyną na kierunek produkcji. – dodaje.

Tytuł będzie dostępny na konsole obecnej generacji (w tym Nintendo Switch) oraz komputery PC w 2019 roku.

 

 

 

 


Klabater

Klabater to polski, niezależny wydawca i producent gier wideo z siedzibą w Warszawie. Spółka świadczy twórcom gier wideo kompleksowe usługi, począwszy od finansowania produkcji przez doradztwo i pomoc w zarządzaniu projektem, aż po planowanie i realizację kampanii reklamowych i działań PR/Social Media. Spółka pozyskuje partnerów i projekty na rynku lokalnym, natomiast swoja działalność wydawniczą prowadzi na rynkach globalnych, w oparciu o platformy cyfrowej dystrybucji: Steam, GOG, GreenMan Gaming czy Humble. Klabater posiada status wydawcy konsolowego na platformach Microsoft Xbox ONE, Playstation oraz Nitendo oraz własny zespół developerski działający pod marką Kraken Unleashed

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk