• Odbierz prezent
Klabater S.A. podpisał z Inverge Studios umowę na wydanie gry Effie

Notowany na NewConnect Klabater S.A. podpisał umowę z hiszpańskim Inverge Studios na wydanie gry Effie. Firma przeniesie tytuł z PC i wyda grę na platformach Xbox oraz Switch.

		 - 1

Effie to przepięknie narysowana, wysoko oceniona i nagrodzona licznymi wyróżnieniami przygodowa gra akcji 3D stworzona na silnikiu Unreal. Gra łączy w sobie elementy z wielu gatunków takie jak: zręcznościowa walka, elementy platformowe i logiczne łamigłówki z eksploracją otwartego wykreowanego z wizją świata. Gracz podczas rozgrywki może przeżyć wyjątkową przygodę, pomagając głównemu bohaterowi w odzyskaniu utraconej młodości i stawieniu czoła złej czarownicy. Inspiracją dla twórców gry były takie uznane produkcje jak Ratchet & Clank, Rime, Abzu, czy Yooka-Laylee.

Podobnie jak w przypadku portingu i wydania gry Big Pharma, tak i teraz zaczynamy pracę ze sprawdzoną rynkowo grą przenosząc ją na kolejne platformy. Jestem przekonany, że użytkownicy konsol Xbox i Switch chętnie sięgnął po ten dobry tytuł i zagrają w Effie z przyjemnością. To także kontynuacja naszej strategii powiększania back katalogu wydawniczego na konsole, która jak do tej pory świetnie się sprawdza w połączeniu z dużymi premierami na PC - ocenia Michał Gembicki, członek zarządu, Klabater S.A.

Umowa podpisana została na pięć lat. Więcej o grze na karcie Steam: https://store.steampowered.com/app/975950/Effie

Trailer Effie: https://www.youtube.com/watch?v=ftfULcSW2qQ

***

Klabater S.A. to polski wydawca i producent gier wideo. Spółka świadczy twórcom gier wideo (developerom) kompleksowe usługi, począwszy od finansowania produkcji przez doradztwo strategiczne i pomoc w zarządzaniu projektem i produkcją, aż po planowanie i realizację kampanii reklamowych i działań PR/Social Media. Klabater posiada również status wydawcy konsolowego na platformach Microsoft Xbox, Sony PlayStation oraz Nintendo Switch oraz własny zespół developerski działający pod marką Kraken Unleashed.

 


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk